Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.novembris  


3.decembrī Izstāžu namā otrais kinovakars ar filmu „Manas melleņu naktis”

Piektdien, 3.decembrī, plkst.19.00 Cēsu Izstāžu namā otrais kinovakars kopā ar kinokritiķi Dairu Āboliņu.

Šoreiz kopā skatīsimies un dzirdēsim komentārus par godalgām bagātā ķīniešu režisora Kar Wai Wong («Noskaņojums mīlēt», «2046») filmu „Manas melleņu naktis” (My Blueberry Nights)(2007), 95 min.

Galvenajā lomā slavenā amerikāņu dziedātāja Nora Džonsa (Norah Jones) kopā ar spožu aktieru ansambli: Džūdu Lovu(Jude Law), Natāliju Portmani(Natalie Portman), Rašeli Veizu(Rachel Weisz) u.c.

Filma ir bijusi nominēta Zelta palmas zaram 2007.gada Kannu kinofestivālā.
..Elizabete ir jauna un apjukusi sieviete, kura dodas ceļojumā, lai aizmirstu neizdevušās attiecības. Ceļā Elizabete satiek svešus cilvēkus, kuri ienāk viņas dzīvē un kuri liek viņas jūtu brūcēm pamazām sadzīt. Sākot ar kādas kafejnīcas poētisko īpašnieku, ar kādu neveiksmīgu spēlmani un citiem cilvēkiem, kuri pārveido Elizabetes skatījumu uz attiecībām, dzīvi un pašas personību. Elizabetes dzīve mainās, jo viņa atklāj ceļu, kurš viņu aizvedīs pie īstas mīlestības..

Biļetes uz kino vakaru var iegādāties iepriekšpārdošanā Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) vai arī pirms filmas demonstrēšanas Cēsu Izstāžu namā.

Biļetes cena: 2 Ls,

Pērkot iepriekšpārdošanā: 1,50 Ls, pensionāriem un skolēniem – 1 Ls.

Filmu piedāvā Cēsu mākslas festivāls sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”.

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv