Top.LV

Latvijas Reitingi

2009.gada 25.janvāris

Nedēļas nogalē divas uzvaras

Nedēļas nogalē divas uzvaras izcīnījusi florbola komanda 'CelTik/Lekrings'. Vispirms sestdien Cēsīs ar 7:5 (1:2,3:0,3:2) pārspēta RīgasLauvas/LU, bet svētdien ar 11:3 (2:1,3:1,6:1) viesos uzvarēta 'FK Valmiera'.

Cēsīs vēl 3 minūtes līdz trešā perioda beigām rezultāts bija neizšķirts - 5:5, tad ar tālu metienu izdevās gūt sestos vārtus, bet septītie tika gūti kad viesi spēlējot vairākumā bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Šajā spēlē cēsniekiem 4 vārtus Artis Malkavs, bet pa reizei precīzi bija Mārtiņš Druvkalns un Ingus Laiviņš.

Valmierā līdz 35. minūtei rezultāts bija 2:2, bet atlikušajās 25 minūtēs cēsnieki guva 9 vārtus uz ko mājinieki atbildēja tikai ar vieniem. Rezultatīvākie cēsniekiem Jānis Freivalds 1+4, Ingus Laiviņš 3+0, Ģirts Laugalis 2+1, Toms Rīsmanis un Andris Malkavs 1+1.