Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 25.janvāris  


Jānorēķinās par 2010.gadā saņemtajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem


ZAAO aicina klientus, kuru vēl nav paspējuši norēķināties par saņemtajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, to izdarīt līdz tuvākajai atkritumu konteinera tukšošanas reizei, pretējā gadījumā ar februāri tiks pārtraukta pakalpojumu sniegšana līdz parādsaistību nomaksai.

 

ZAAO norēķinu nodaļas grāmatvede Anete Krūmiņa stāsta „Klientus, kuri pēc mūsu uzņēmuma uzskaites datiem vēl nav pilnībā norēķinājušies par ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem 2010.gadā, cenšamies sazvanīt un informējam par to, ka  atkritumu konteiners netiks iztukšots, ja parāds nebūs nomaksāts līdz tuvākajai atkritumu tukšošanas dienai, kas atzīmēta klienta kalendārā. Savukārt tiem klientiem, kurus nav iespējams sazvanīt, jo dati, ko klienti ir snieguši šobrīd nav aktuāli, konteinera tukšošana tiks apturēta.”

 

Atgādinām, ka informāciju par veicamajiem maksājumiem 2010.gadā, kā arī plānoto maksu par pakalpojumiem 2011.gadā, ZAAO saviem klientiem nosūtīja 2010.gada decembra mēnesī reizē ar 2011.gada atkritumu izvešanas kalendāru.

 

ZAAO aicina klientus izmantot ZAAO klientu datu sistēmu internetā. Šajā sistēmā ZAAO klienti var aplūkot atkritumu izvešanas kalendāru, uzzināt savu norēķinu stāvokli, kā arī veikt apmaksu caur internetbankām. Pieeja sistēmai iespējama caur uzņēmuma mājas lapu www.zaao.lv.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar ZAAO norēķinu nodaļu pa tālruni 64281250.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

      Ieva Tabūne

      SIA ZAAO mārketinga daļas vadītāja

      Tālr. 64281250

     Mob. tālr. 29160484

E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv