Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.janvāris  


Radošais erudīcijas konkurss vidusskolēniem „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde”

Radošā erudīcijas konkursa vidusskolēniem „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde” otrās kārtas sacensības
 

27. janvārī plkst. 12.00 Cēsu BJC Jauniešu mājā, Raunas ielā 4 norisināsies radošā erudīcijas konkursa vidusskolēniem „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde” otrās kārtas Vidzemes reģiona sacensības.

 

Radošais erudīcijas konkurss „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde” notiek visā Latvijā trīs kārtās, tā dalībnieku uzdevums ir pakāpeniski izstrādāt pašiem savu ideju modernā teātra izrādei par Eiropas Savienības vērtībām un iespējām, kā arī parādīt savas zināšanas Eiropas Savienības jautājumos.

 

27. janvārī reģionālās sacensības notiks arī Kuldīgā, Rīgā un Rēzeknē.

 

Otrās kārtas sacensībās par iespēju piedalīties konkursa finālā cīnīsies reģionu labākās komandas, kuras ir izturējušas konkursa pirmās kārtas atlasi. Konkursa dalībniekiem būs uz vietas jāparāda sava erudīcija Eiropas Savienības jautājumos, kā arī klātesošajiem un žūrijai jāprezentē sava izrādes ideja.

 

Sacensībās komandām līdzi just ir aicināti arī skatītāji, kuriem pašiem būs iespēja parādīt, cik viņi ir informēti par Eiropas Savienības tēmām, piedaloties skatītāju konkursā.

 

Visu četru reģionālo sacensību uzvarētāji martā tiksies Rīgā, lai noskaidrotu konkursa uzvarētāju un to komandu, kuras radītā teātra izrādes ideja ar pašu autoru līdzdalību tiks iestudēta un 2012. gada vasarā izrādīta Latvijas pilsētās.

Tāpat konkursa uzvarētāju komandas dalībnieki iegūs iespēju kopā ar saviem skolas biedriem Eiropas Parlamenta programmas „Euroscola” ietvaros doties ceļojumā uz Strasbūru un Parlamenta plenārsēžu zālē tikties ar vairāk nekā 500 vienaudžiem no pārējām ES dalībvalstīm.

 

Iepazīties ar reģionālo sacensību norises laikiem, vietām un dalībnieku komandām var konkursa organizatoru - jauniešu organizācijas Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai mājas lapā – www.klubsmaja.lv.

 

Konkursu atbalsta Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Nacionālais teātris un „Fazer”. Otrās kārtas norises vietas nodrošina Kuldīgas BJC, ES Māja, Cēsu BJC Jauniešu māja un Rēzeknes 1.vidusskola.

 

Plašāku informāciju par „Euroscola” programmu var atrast interneta vietnē www.europarl.lv.

 

Projekts „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde.” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv