Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.februāris  


Februāra „Cēsu Vēstīs” pašvaldības budžeta aktualitātes


 

Kopš 25.februāra internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” februāra izdevums, kurā atspoguļotas budžeta pieņemšanas aktualitātes un publicēti vairāki pašvaldības saistošie noteikumi un domes sēdēs pieņemtie lēmumi.

 

Laikrakstā publicēta informācija par profesionālās izglītības attīstības iecerēm pilsētā, par kultūras un tūrisma iestāžu apvienošanos, izmaiņām nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanā, kā arī par nodokļu atlaižu piemērošanu novadā.

 

„Cēsu Vēstīs” publicēti un līdz ar to stājas spēkā saistošie noteikumi „Par atvieglojumu piemērošanu nekustamā īpašuma nodokļu maksātājiem Cēsu novadā”, „Pasažieru pārvadājumi ar vieglajiem taksometriem”, „Atkritumu apsaimniekošanas noteikumi”, „Grozījumi Cēsu novada 26.11.2009. saistošajos noteikumos Nr. 20 „Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā””, „Pašvaldības nodeva par dokumentu un apliecinātu to kopiju saņemšanu”, kā arī Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” maksas pakalpojumi.

 

Tāpat arī laikrakstā lasāma informācija par sociālās palīdzības sniegšanas kārtību un pieejamību Vaives pagastā un Cēsu pilsētā.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajā ēkā Raunas ielā 4.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv