Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 6.augusts   Vārda dienu svin: Askolds, Aisma
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 25.februāris  


Tautas skaitīšanas aktualitātes

Martā sāksies Tautas skaitīšanas pirmais posms. No 2011.gada 1. līdz 10.martam jūs varat  aizpildīt anketu internetā. Vai arī no 17.marta divu mēnešu laikā tautas skaitītāji ieradīsies jūsu dzīvesvietā.

Katram tautas skaitītājam būs apliecība ar fotogrāfiju. Palūdziet to uzrādīt! Ja rodas šaubas, zvaniet pa bezmaksas tālruni 80000777. Ikviens, zvanot uz šo tālruni darba dienās no 8:30 līdz 17:00, saņems atbildes uz jautājumiem par 2011.gada tautas skaitīšanu.

Iedzīvotājiem kuriem nav dators un internets, ir iespēja šīs anketas aizpildīt  Cēsu  bibliotekās, kurās ir bezmaksas internets. Tā kā personas dati ir konfidenciāli, tad biblotēkas apmeklētājiem anketu būtu jāaizpilda pašiem, izņemot gadījumus, kad personas lūdz palīdzēt to izdarīt bibliotēkas darbiniekiem. Informācija,  anketu var aizpildīt gan latviešu, gan krievu valodā. Video rullītis un informatīvais buklets kā aizpildīt anketu, arī atrodams internetā.

Tautas skaitīšana nav formalitāte. Tā ir iespēja precīzi uzzināt iedzīvotāju skaitu, mājokļu apstākļus un citu valsts attīstībai svarīgu informāciju.

Mājaslapā www.tautasskaitisana.lv atrodama saite uz tautas skaitīšanas anketu. Lai piekļūtu tautas skaitīšanas anketai, būs jāievada savs personas kods un pases numurs, savs e-paraksts, vai arī internetbankas identifikatori. veselības stāvokli. Visas sniegtās atbildes ir konfidenciālas. To garantē Tautas skaitīšanas likums.Jautājumi būs saistīti ar izglītību, darbu, valodu un mājokli. Neprasīs par ienākumiem, uzkrājumiem vai veselības stāvokli. Visas sniegtās atbildes ir konfidenciālas. To garantē Tautas skaitīšanas likums.

Tiem, kuri ārpus Latvijas dzīvo ilgāk nekā 12 mēnešus, Tautas skaitīšanā nav jāpiedalās. Visiem pārējiem dalība tajā ir obligāta. Viss būs pilnīgā drošībā, jo ir izstrādātas īpašas procedūras datu aizsardzībai, un katrs tautas skaitītājs ir personīgi atbildīgs par jūsu sniegto atbilžu konfidencialitāti.

Atbilstoši Tautas skaitīšanas likumā, Valsts statistikas likumā un Fizisko personu datu aizsardzības likumā noteiktajām prasībām 2011. gada tautas skaitīšanas laikā iegūtajai informācijai tiks nodrošināta individuālo statistisko datu konfidencialitāte par katru personu un mājsaimniecību. Latvijas likumdošanā noteikto individuālās informācijas konfidencialitātes prasību nodrošināšanai pieeja tautas skaitīšanas veidlapām internetā būs iespējama, izmantojot personas pases datus un personas kodu, e-parakstu vai arī internetbankas identifikatorus.

 Valsts sekmīgai attīstībai nepieciešama detalizēta informācija par tās iedzīvotājiem. Par tevi. Par mani. Par mums visiem. Piedalies!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv