Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 25.marts  


2.aprīlī koncerts „Mūzika pārdomu laikā” ATCELTS

2.aprīlī plkst.16:00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā koncerts „Mūzika pārdomu laikā” ATCELTS

 

Koncertu vadīs A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas absolventi – diriģenti Jānis Zirnis un Ilze Kūle, ērģelniece Lelde Krastiņa. Soliste Ance Purmale.

 

Piedalīsies Ogres skolotāju koris un kamerkoris ''Ogre''.

 

Programmā F. Mendelszona, Dž. Verdi, V. A. Mocarta mūzika.

Ieeja par ziedojumiem

  

 

*Jānis Zirnis - dzimis 1944.gada 1.martā Staicelē.

Jāzepa Vītola Latvijas Valsts Konservatorijas kordiriģentu, operas - simfonisko orķestru diriģentu, kā arī mūzikas maģistrantūras kursu absolvents. Ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētais profesors, Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisijas loceklis. XX - XXIV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku un Dziesmu un Deju svētku Rīgai – 800 virsdiriģents. XXIII Vispārējo latviešu Dziesmu svētku (2003.g.) Noslēguma koncerta mākslinieciskais vadītājs. Ilggadējs Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Dobeles rajonu koru virsdiriģents. Kopš 1986. gada guvis ievērību, sagatavojot un diriģējot atsevišķas spilgtas Latvijas Nacionālās operas izrādes.

Dziesmu svētku Dziesmu karos daudzkārt guvis augstākās godalgas ar saviem gadu desmitiem rūpīgi lolotajiem Rīgas Latviešu biedrības sieviešu kori „Ausma”, Ogres novada kultūras centra jaukto kori „Ogre”, Dobeles kultūras nama skolotāju kori „Sidrabe”. 2008.gadā XXIV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku Dziesmu karos saņēmis žūrijas Speciālbalvu par muzikalitāti un trīs koriem Latvijas koru finālā.

 

*Ilze Akmentiņa - Kūle

Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas koledžas absolvente, beigusi kordiriģentu, ērģeļu un akordeona nodaļas. Jāz. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā iegūts bakalaura grādu kordiriģēšanā L. Amoliņā klasē. Studijas Latvijas Kultūras akadēmijā kultūras teorijas programmā. Studiju laikā dziedot korī „Kamēr” liela pieredze iegūta koncertējot un piedaloties dažādos konkursos. Vadīti Rīgas Skolēnu pils meiteņu koris „Tonika”, sieviešu koris „Dzintars” un darbs Rīgas Doma kora skolā par sagatavošanas klašu skolotāju. Savukārt ar Valsts akadēmisko kori „Latvija” dalība vairākos muzikālos projektos Latvijā un ārpus Latvijas.

 

Jau rit astotais gads par diriģenti Ogres skolotāju kamerkorī, un kopš 2006. gada arī kora „Swedbank „diriģente. Vēl viens no sirdsdarbiem ir Ķempju baznīca, kurā Ilze Akmentiņa ne tikai spēlē ērģeles, bet arī paralēli ir ierosinājusi un vadījusi Ķempju ērģeļu un vitrāžu restaurācijas projektu. Kopš Ķempju ērģeļu restaurēšanas veicinājusi koncertdzīvi Ķempju baznīcā un kā koncertu koordinatore piedalījusies ''Vidzemes vasaras festivāla'' koncertu organizēšanā. Strādājusi arī par Vidzemes kamerorķestra menedžeri. Ir bijusi arī projekta vadītāja un iniciatore Umurgas sv. Marijas baznīcas ērģeļu restaurācijai un Atklāšanas koncertam. Šobrīd audzina meitiņu Magdalēnu un dēliņu Pēteri Otto.

Plašāka informācija - www.ogreskamerkoris.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv