Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.aprīlis  


Lietuvas pilsētas Alitus pārstāvji iepazinās ar Cēsu pilsētas attīstību

Piektdien, 25.aprīlī, Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs un Domes speciālisti tikās ar Lietuvas pilsētas Alitus (Alytus) priekšsēdētāja vietnieku un pilsētas delegāciju, lai pārrunātu pilsētu attīstības tendences.

 

A.Mihaļova un Domes speciālistu tikšanās ar Lietuvas pilsētas Alitus delegāciju notika pēc izstādes „Cēsu uzņēmējas 2008” apmeklējuma. Cēsu Domes un Alitus pilsētas pārstāvji kopīgi apmeklēja Cēsu 2.pamatskolu, kur viesiem prezentēja tendences Cēsu pilsētas attīstībā, kā arī vēlāk viesus klātienē iepazīstināja ar pilsētas investīciju teritorijām.

 

Plkst. 16.00 Lietuvas delegācija apmeklēja arī Vidzemes Vēstures un tūrisma centru, kur ar Attīstības un komunikāciju nodaļas vadītāja Ievu Malcenieci dalījās abpusējā pieredzē, diskutēja par iespējamo investīciju piesaisti un pārrunāja citus aktuālus jautājumus.

 

Alytus pašvaldība ir Cēsu rajona padomes partneris Interreg IIIB /Phare projektā PIPE un Inovāciju aplis, Phare projektā InDeMo. Sadarbības līgums ar Alytus municipalitāti noslēgts 1999.g.septembrī. Paredzēta sadarbība izglītībā, kultūrā un uzņēmējdarbībā u.c. nozarēs. Lietuvas jaunieši vairākkārt apguvuši seno rotu izgatavošanas pieredzi D.Kalniņa darbnīcā, savukārt cēsnieki ir piedalījušies uzņēmējdarbības izstādēs un citos pilsētas pasākumos Alytus.

 

Alitus pilsētas pārstāvji Cēsīs uzturēsies četras dienas - no 24. līdz 27.aprīlim.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv