Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.aprīlis  


Lietuvas pārstāvji iepazīsies ar Cēsu viduslaiku pils kompleksa attīstību

Piektdien, 25. aprīlī Cēsīs ieradīsies Lietuvas pilsētas Alitus (Alytus) delegācija ar mērķi padziļināt abu pilsētu sadarbību. Četru dienu ilgās vizītes laikā Lietuvas delegāti tiksies ar Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra un Cēsu pilsētas domes pārstāvjiem, kā arī piedalīsies izstādē „Cēsu uzņēmējs 2008”.

 

Piektdien Alitus pārstāvjiem paredzēta saruna ar Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” direktori Jolantu Sausiņu un Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāju Ievu Malcenieci. Viesus iepazīstinās ar Cēsu viduslaiku pils kompleksa attīstību un inovatīvajiem projektiem investīciju piesaistīšanā, kā arī diskutēs par potenciālajām sadarbības nozarēm. 

 

Kopā ar Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Mihaļovu un Domes speciālistiem Alitus pilsētas pārstāvji dosies uz Cēsu 2.pamatskolu, kur viesiem prezentēs tendences Cēsu pilsētas attīstībā, kā arī klātienē iepazīstinās ar pilsētas investīciju teritorijām.

 

Nākamgad aprit desmit gadi, kopš Cēsu rajona padome ir parakstījusi sadarbības līgumu ar Alitus pašvaldību. Veiksmīga sadarbība norit izglītības, kultūras, uzņēmējdarbības u.c. sfērās, kā arī Alitus pašvaldība ir partneris vairākos Phare projektos.

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Sala

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

tālr. 64127755, mob.tel. 26666365

e-pasts: linda.sala@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv