Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.aprīlis  


Aicinām Cēsu iedzīvotājus paust viedokli par Cēsu kultūras stratēģiju 2008.-2013.gadam

Aicinām Cēsu iedzīvotājus paust viedokli par Cēsu kultūras stratēģiju 2008.-2013.gadam

 

Noslēgumam tuvojas Cēsu pilsētas kultūras stratēģijas izstrāde 2008.-2013.gadam. Cēsu pilsētas domes izveidotā darba grupa ir apkopojusi kultūras iestāžu un iedzīvotāju priekšlikumus, nosakot kultūras attīstības stratēģiskos mērķus pilsētā tuvākajiem sešiem gadiem, kā arī izveidojot detalizētu rīcības plānu tuvākajiem trim gadiem.

 

Kultūras stratēģija ir veidota ciešā saskaņā ar jauno Cēsu attīstības programmu 2008.-2014.gadam. Attīstības programmas misija nosaka, ka Cēsis ir Vidzemes kultūras un tūrisma attīstības centrs. Šāds tālejošs mērķis ir arī kultūras stratēģijas pamatā, iekļaujot Cēsu kultūrvēsturiskās vērtības un tradīcijas mūsdienu apritē.

 

Cēsu pilsētas domes deputāti tika iepazīstināti ar izstrādāto kultūras stratēģiju un rīcības plānu 24.aprīļa Izglītības, kultūras un sporta komitejā. Deputāti pozitīvi novērtēja darba grupas veikto darbu un akceptēja kultūras stratēģijas tālāku izskatīšanu Cēsu pilsētas domes sēdē, kas varētu notikt jau maijā.

 

Aicinām Cēsu iedzīvotājus iepazīties ar izstrādāto Cēsu kultūras stratēģiju Cēsu mājas lapas sadaļā „Kultūra” un iesniegt savus priekšlikumus Cēsu kultūras centrā, Raunas ielā 12, 3.stāvā vai sūtīt pa e-pastu ilona@kulturcentrs.lv līdz šī gada 5.maijam.

 

Kontaktpersona:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel. 64122431

E-pasts: ilona@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv