Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.aprīlis  


27. aprīlī Cēsu Jaunajā pilī kino seansā būs spēlfilmas „AMAYA”, „Logs” un „Pielaikot”

27.aprīlī plkst.18:00 Cēsu Jaunajā pilī kino seansā būs spēlfilmas „AMAYA”, „Logs” un „Pielaikot”. Pirms filmu seansiem saruna ar spēlfilmas AMAYA producenti Lindu Krūkli.


Māra Martinsona veidotā spēlfilma AMAYA ir pirmais Latvijas un Honkongas kopražojums. Filmas pamatā ir
aizkustinošs stāsts par cilvēkiem, kas satikušies neparastā vietā Honkongā- kur Rietumu satiek Austrumus.

 

Filmas galvenās lomas atveidotāja - japāņu aktrise Kaori Momoi, ir skatītājiem pazīstama no Roba Maršala filmas "Geišas atmiņas".

 

Latvijas un Honkongas kopražojuma filmā "Amaya" ir multinacionāls aktieru ansamblis. Galveno lomu atveido japāņu kinozvaigzne Momoi, līdzās viņai ir Latvijas publikai labi zināmā teātra un kino aktrise Kristīne Nevarauska un jaunā aktrise Laura Luīze Dzenīte. Galveno vīrieša lomu tēlo lietuviešu aktieris un mūziķis Andrjus Mamontovs.

Filmas operators ir Gints Bērziņš.

Filma "Amaya" veidota, sadarbojoties Latvijas kino producentu kompānijai "Krukfilms" ar Honkongas kino studiju "October Pictures" (filmas treileris ŠEIT).

 

 

Spēlfilma „Pielaikot” (rež. Aleksandrs Rusevičs) stāsta par nepiepildītiem sapņiem cilvēka dzīvē, un kas notiek tad, ja tie pēkšņi piepildās? Astoņu minūšu īsā filmā atspoguļots ir stāsts par dzelzceļa strādnieci, kas savā ikdienišķajā darba dienā pēkšņi atrod to, par ko bija sapņojusi jaunībā....

 

 

Spēlfilma „Logs”(rež. Una Rozenbauma) kura saņēmusi nomināciju kā labākā īsmetrāžas spēlfilma parāda divu varoņu attiecību labirintus. (filmas treileris ŠEIT)

 

Ieejas maksa: Ls 1,-; Ls 0,50 (pensionāriem, skolēniem, studentiem)

 

*Nākamais Lielā Kristapa filmu seanss 5.maijā plkst.16:00 Cēsu Jaunajā pilī. Pirms seansa skatītāju saruna ar režisorēm - Antru Cilinsku un Kristu Burāni. Šoreiz būs izvēlētas divas dokumentālās filmas.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv