Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 25.maijs  


Šodien Cēsīs interaktīvs seminārs skolēniem par bēgļu jautājumiem

Šajā gadā Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrija (turpmāk – BĢSILM) realizē Eiropas Bēgļu fonda līdzfinansētu projektu „Integrācijas uzticības punkts patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu”.

 

Atbilstoši projekta pieteikumā paredzētajam, no šī gada 20. maija BĢSILM organizē interaktīvus seminārus – nodarbības skolēniem „Bēgļi. Latvija. Eiropa.”, projekta ietvaros apmeklējot Latvijas skolas un jauniešu iniciatīvu centrus. Šo semināru mērķis ir sniegt visaptverošu informāciju par bēgļu jautājumiem Latvijā un Eiropā, paplašinot vidusskolēnu redzesloku par notikumiem pasaulē, kā arī sekmējot izpratni par globālajiem procesiem, kas saistīti ar patvēruma jautājumiem. Nodarbības paredzētas kā interaktīva diskusija, kurā tiks analizēti jauniešu uzskati, mazinot ar mērķa grupu asociētos aizspriedumus.

 

„Ņemot vērā situāciju Latvijā, mums ir jācenšas patvērumu meklētājus uztvert arī kā resursu sabiedrībā un veicināt to integrācija valstī. Vienlīdz svarīgi ir arī strādāt ar vietējo sabiedrību. Šoreiz uzsvars tiek likts uz jauniešiem, lai veicinātu viņu izpratni par migrācijas procesiem Latvijā, Eiropā un pasaulē”, norāda Integrācijas uzticības punkta bēgļiem vadītāja Anda Grants.

 

25.05.09 seminārs notiks Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

 

 

 

                 

 

 

PROJEKTU LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA.

 

 

 

 

 

 

Uzziņai: 2008. gadā Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts, atsaucoties uz Iekšlietu ministrija kā Solidaritātes un migrācijas plūsmu pārvaldīšanas pamatprogrammas 2007.-2013. gadam Eiropas Bēgļu fonda vadošās iestādes izsludināto ierobežoto projektu atlasi, izstrādāja projekta iesniegumu „Integrācijas uzticības punkts patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu”, kurš, pamatojoties uz gūto pieredzi un iestrādēm, turpina darbu BĢSILM kā Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta tiesību un saistību pārņēmējas struktūrā

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv