Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.maijs  


Cēsīs bērnu vecāki apgūst bērnu emocionālās audzināšanas kursu

Labklājības ministrijas un Cēsu novada pašvaldības projekta „Roku rokā bērna atbalstam” ietvaros Cēsu pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādē notika nodarbības vecākiem par bērnu audzināšanu, bet skolēniem bija iespēja piedalīties kognitīvo spēju pārbaudes testā.

Cēsu pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādē Velga Zāmuele un Daira Gailīte vadīja 10 nodarbību ciklu bērnu vecākiem „Bērnu emocionālā audzināšana”. Apliecības par programmas apguvi saņēma 13 vecāki.

Savukārt, Cēsu pilsētas pamatskolā 30 skolēniem bija iespēja piedalīties kognitīvo spēju pārbaudes testā, kā rezultātā gan vecāki, gan skolotāji saņēma ieteikumus, kā palīdzēt bērnam mācīties, lai sasniegtu labākus mācību rezultātus.

Projekta „Roku rokā bērna atbalstam” mērķis ir nodrošināt maksimāli rezultatīvu mācību darbu, aktualizēt sadarbības partneru – vecāku – bērnu – pedagogu - sociālo darbinieku – policistu - izglītības darbinieku atbildības.

 

Projekta ietvaros izstrādāta datorprogrammu sadarbības partneru savstarpējai saziņai un uzskaites veidošanai darbam ar ģimenēm problēmu gadījumos, sagatavoti 12 speciālisti bērnu emocionālajā audzināšanā darbam ar pirmsskolas vecuma bērnu ģimenēm, notiks lekcijas pedagogiem un vecākiem par sadarbību, atbildībām, disciplinētību un katram savu pienākumu pildīšanu.

 

Projektā tieši iesaistīti Cēsu pilsētas pamatskolas desmit klašu kolektīvi. Šajās klasēs mācību sasniegumu uzskaitei un saziņai ar vecākiem iegādāti 11 datori, pieslēgts internets. Cēsu pilsētas pamatskolā izremontēta un iekārtota sarunu telpa vecākiem. Skolā ar skolēniem pedagogiem un vecākiem strādās sociālā atbalsta persona un psihologs.

 

Projektu vada Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību praktikante

Kristīne Konovalova

Tālrunis 64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv