Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.maijs  


Cēsu skolēniem internāta iespējas

Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Cēsu dzīvokļu pārvaldi SIA „CDzP” ir sagatavojusi īpašu internāta pakalpojuma piedāvājumu skolēniem un studentiem, kas izmanto Cēsu pilsētas teritorijā esošās mācību iestādes, bet nedzīvo Cēsīs.

 

Laika posmā no septembra līdz jūnijam par pazeminātām cenām jauniešiem būs iespēja apmesties hostelī „Putniņkrogs”. Skolēniem, kas slēgs līgumu uz visu mācību gadu, tiks piedāvāta cena 30 Ls/mēnesī.

 

Kā informēja Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, Cēsu novada pašvaldībā jau vairākus gadus ir bijis aktuāls jautājums par internāta izveidošanu skolēniem. Tāpēc šogad, kad aptuveni 40 skolēni ir izrādījuši interesi par gultas vietas īri Cēsīs, pašvaldībā īpaši aktīvi tika risināts internāta izveidošanas jautājums. Turklāt skolās arvien vairāk ir bērni, kas vai nu finansiālu apsvērumu dēļ vai ierobežotās satiksmes dēļ nevar katru dienu izbraukāt uz skolu.

Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs pauda, ka, ja nākošajā mācību gadā pieprasījums pēc internāta pakalpojuma būs ļoti pieprasīts, pašvaldība domās par sava internāta izveidošanu. „Ēka Cēsīs, Saules ielā 23 ir labā stāvoklī, audzēkņiem ir nodrošināti ērti sadzīves apstākļi. Pie tam ēka vasarā tiks renovēta, tādejādi uzlabojot tās energoefektivitāti,” informēja J.Rozenbergs.

 

Nākošajā mācību gadā internāts atradīsies Saules ielā 23, pašvaldības īpašumā, kas nodots apsaimniekošanā SIA „CDzP”. Šajā ēkā atrodas arī dienesta viesnīca. Internāta telpās pēc pašvaldības norādījuma SIA „CDzP” nodrošinās diennakts dežurantu un interneta pieslēgumu.

 

Internāta pakalpojumā ar izcenojumu vienai gultas vietai 1Ls/diennaktī ietilps:

  • Gultas vieta kopējā istabiņā (istabā 2-3 gultas vietas). Visas istabiņas slēdzamas, visās pieejams bezvadu internets, kopējs drēbju skapis, galds un krēsli.
  • Atsevišķs sanitārais mezgls (WC, izlietne un spogulis) uz 2 istabiņām (5-6 lietotāji).
  • Atsevišķa virtuve aprīkota ar elektrisko plīti, ledusskapi, koplietošanas traukiem, galdu un krēsliem (viena virtuve vidēji uz 9 istabiņām).
  • Atsevišķa vannas/dušu telpa vidēji uz 9 istabiņām.
  • Koplietošanas vestibilā televizori ar kabeļtelevīziju.
  • Atsevišķa semināru – banketu telpa, kuru ikdienā var izmantot mācībām.

 

Par papildus samaksu būs iespējams arī izmantot veļas mazgāšanas pakalpojumus un saunu. Ēkas atrašanās vieta ir izdevīga, jo visas Cēsu izglītības iestādes atrodas 900 – 1400 metru attālumā. Kā arī netālu ir vairāki veikali un autoosta ar dzelzceļa staciju.

 

 

Cēsīs ir divas valsts statusa ģimnāzijas, vidusskola, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola, Cēsu profesionālā vidusskola un vairākas augstskolu filiāles. Internāta pakalpojumu var izmantot jebkuras Cēsu mācību iestādes audzēkņi.

 

Līdz šim skolēni īrēja istabas pilsētā pie privātīpašniekiem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību praktikante

Kristīne Konovalova

Tālrunis 64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv