Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.maijs  


Cēsis apmeklē Izraēlas vēstnieks Latvijā

 

25.maijā Cēsīs iepazīšanās vizītē viesojās Izraēlas vēstnieks Latvijā Hens Ivri Apters (Chen Ivri Apter), kurš tikās ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, vietnieku Jāni Rozenbergu un „Cēsu Kultūras un Tūrisma centra direktori Jolantu Sausiņu, kā arī atklāja foto izstādi par Telavivu.

 

Tikšanās laikā Cēsu novada priekšsēdētājs un priekšsēdētāja vietnieks vēstnieku informēja par Cēsu novada lielākajiem uzņēmumiem, investīciju iespējām pilsētā, profesionālās izglītības iestādēm un novada attīstības plāniem. Savukārt Kultūras un Tūrisma centra direktore viesi iepazīstināja ar kultūras un tūrisma iespējām novadā.

 

Vizītes turpinājumā vēstnieks Hens Ivri Apters Cēsu Izstāžu namā atklāja fotogrāfa Borisa Belenkina fotoizstāde „Telavivai 100”, kas vēsta par Telavivas pilsētas vērtībām un vēsturi. Šī ir otrā izstāde, kas tapusi sadarbojoties Cēsu Izstāžu namam un Izraēlas vēstniecībai Latvijā.

          Vēstnieks Hens Ivri Apters Cēsu novada pašvaldībā viesojās pirmo reizi, toties atzina, ka privātā kārtā ir apmeklējis Žagarkalnu, kur vairākkārtēji ir slēpojis.

 

Hens Ivri Apters atzina, ka Cēsis ir skaista pilsēta un pauda interesi par Cēsu uzņēmumiem, par preču importu un eksportu, kā arī par investīciju iespējām. Tāpat arī vēstnieku interesēja Cēsu klīnikas darbība un pakalpojumi.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv