Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.maijs  


Satiksme un stāvvietas Cēsu svētku laikā

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas svētki norisināsies no 1.līdz 3.jūnijam un sauksies „Cēsu stāsti 2012”. Trīs dienu garumā Cēsis būs kā atvērta un krāšņa grāmata, kurā stāstus varēs redzēt, dzirdēt, izsmaržot, izdejot, izdziedāt un pat izgaršot!

 

31.maijā svētku ieskaņas koncerts KEKSU 15 gadu jubilejas ballīte Cēsu Pils parka estrādē satiksmes kustību nemainīs. Atgādinām tikai koncerta apmeklētājiem būt iecietīgiem un savus auto novietot tiem paredzētājās stāvvietas un uz estrādi doties kājām.

 

1.jūnijā, pirmajā svētku dienā, satiksmes ierobežojumi Cēsu pilsēta nav paredzēti. Papildus autostāvvietas pilsētā tiks atrastas bērnu un jauniešu Dziesmu un deju svētku „Debesis tik zilas...” dalībnieku 50 autobusiem.

 

Lielākās izmaiņas transporta kustībā un ierobežojumos paredzētas 2.jūnijā. Informējam, ka 2.jūnijā Vienības laukums satiksmei tiek slēgts no plkst. 7:00 – 21:00. Tāpat satiksmei tiks slēgtas tās ielas, kurās iekārtotas aktivitāšu zonas. Svētku programmas noslēgumā arī šajā dienā Cēsis ieskandinās pieaugušo Vidzemes Dziesmu svētki. Svētku dalībniekiem autobusu stāvvietas ierīkotas būs speciālās zonās pilsētā, kuras satiksmes kartē ir īpaši iezīmētas.

 

3.jūnijā satiksmes ierobežojumi Cēsu pilsētā saistībā ar svētkiem nav.

 

Svētku organizators p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina cēsniekus būt saprotošiem, iecietīgiem, ja svētku laikā radīsies neparedzētas neērtības vai sarežģījumi. Būsim laipni viesu uzņemšanā. Mēs paši par prieku sev, viens otram un savai pilsētai!

 

 

 

Cēsu svētku programmu skatīt ŠEIT

Transportlīdzekļu kustības ierobežojumi un stāvvietas karti 2.jūnijam skatīt ŠEIT

 

Kā alternatīvu piemērotākajam pārvietošanās veidam uz Cēsu svētkiem, mēs piedāvājam izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus.

 

Autobusu saraksts Rīga-Cēsis

Autobusu saraksts Cēsis-Rīga

 

Vilcienu saraksts Rīga-Cēsis

(sadarbībā ar a/s Pasažieru vilciens”, 2.jūnijā plkst.10:42 svētku vilciena atiešana no Rīgas pasažieru stacijas (biļešu cenas būs ar atlaidi): vilcienā muzicēs jauniešu akustiskās grupas, stāstus par Cēsīm un cēsniekiem, miniatūrgrāmatu pasauli un stāstus par grāmatu kā brīnumainu mākslas darbu stāsta Cēsu Centrālās bibliotēkas pārstāvji!)

 

Vilcienu saraksts Cēsis-Rīga

 

Cēsu karte viesiem

Cēsu karte ar Wi-fi

Cēsu karte ar bankomātiem

 

Informācija sagatavota p/a aģentūrai „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar Cēsu pašvaldības policiju, Valsts policiju un izziņu dienestu 1188

 

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv