Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.maijs  


2.jūnijā Cēsīs Vidzemes Dziesmu svētku ieskandināšanas koncerts

Šovasar visā Latvijā ieskandinās nākamos Dziesmu un deju svētkus.

Nākamgad XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos dosimies uz Rīgu, taču šogad svētkus ieskandināsim reģionos visā Latvijā. No rietumiem uz austrumiem, no ziemeļiem uz dienvidiem! Dziesmu svētku ieskaņu koncerti notiks visās debess pusēs!

 

Kurzemes Dziesmu svētku un XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētku Noslēguma koncerta mākslinieciskais vadītājs Ivars Cinkuss stāsta: „Šī gada koncerti ir ļoti būtisks posms ceļā uz nākamajiem Dziesmu un deju svētkiem. Ieskaņu koncertos dziedātājiem pa īstam atjaunojas kopības sajūta. Tas ir brīdis, kad koristi pagriež vaigu un sirdi pret 2013. gada tikšanos Mežaparkā. Ieskaņu koncertos pārbaudīsim nākamo Svētku muzikālās ieceres – repertuāru, dziesmu kārtību, pavadījumu. Tiks ieskicēti arī režijas un scenogrāfiskie risinājumi, lai 2013. gadā uz Svētkiem varam doties droši un augstu paceltu galvu.”

 

Pirmie Dziesmu un deju svētku ieskaņu koncerti 26. maijā Saldū un Preiļos. Tāpat 26. maijā Latgalē!

 

Dziesmu svētkus ieskandināt turpināsim 2. jūnijā plkst. 19.00 Cēsu pils parka estrādē Vidzemes Dziesmu svētkos un plkst. 18.00 Latvijas Sieviešu un vīru koru salidojumā Ērgļu novada „Meņģeļos”, kā arī 7. jūlijā Elejas pils parkā – Zemgales koru sadziedāšanās svētkos. Cēsu svētku koncertu vadīs Jānis Kirmuška!

 

Dziesmu svētku ieskaņu koncertus rīko Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs un Dziesmu svētku biedrība sadarbībā ar novadu pašvaldībām.

 

Koncerti notiek ar lieldrauga Latvijas Dzelzceļš, kā arī AS Latvijas valsts meži, Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latvija Statoil un Sixt atbalstu.

 

Informatīvie atbalstītāji - Diena, Leta, Latvijas Radio, Pilseta24.lv un draugiem.lv

 

Sekojiet Dziesmu un Deju svētkiem: facebook.com/Dziesmusvetki; draugiem.lv/dziesmusvetki/

 

 

Informāciju sagatavoja

Inga Bika,

KNMC komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste

67228985

inga.bika@knmc.gov.lv

www.knmc.gov.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv