Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.jūnijs  


Turpina atbalstīt kopienu centrus! Šoreiz Vidzemē!

Š.g. 26. jūnijā Smiltenes domes zālē, Pils ielā 2, no plkst. 11:00 līdz 14:00 notiks Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda (KIF) rīkots informatīvs pasākums par pagājušajā gadā uzsākto programmu „Atbalsts kopienu centru darbībai Latvijas reģionos”. Programma paredzēta to Vidzemes reģionu nevalstisko organizāciju atbalstam, kas darbojas kā kopienu centri un veicina ģimeņu un jauniešu mūžizglītības aktivitātes, izglītošanos un iesaistīšanos vietējās sabiedrības dzīvē un darba tirgū. Pasākuma dalībnieki saņems informāciju par programmu un finansējuma saņemšanas nosacījumiem.

 

Pasākuma ietvaros ir paredzēta diskusija par nevalstisko organizāciju sadarbību ar pašvaldībām un uzņēmējiem kopienu centru veidošanā.

 

Diskusijā ir aicināti piedalīties nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, kā arī uzņēmēji no Valkas, Valmieras, Cēsu, Limbažu, Alūksnes, Gulbenes un Madonas rajoniem.

 

Programmu „Atbalsts kopienu centru darbībai Latvijas reģionos” atbalsta KIF, Microsoft Latvia, Unilever Baltic, BN Kurši un ELKO Grupa.

 

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds

Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonds (KIF) ir nodibinājums, kas piesaista līdzekļus no plaša ziedotāju loka, lai atbalstītu nevalstiskās organizācijas, kas darbojas sociālajā, veselības aprūpes un izglītības jomā, un veicinātu kopienu iniciatīvu veidošanos. Kopienas iniciatīva ir aktivitāte vietējās sabiedrības – ciema, pagasta, mazpilsētas – dzīves kvalitātes uzlabošanai, kas top sadarbībā starp sabiedrisku organizāciju, pašvaldību un uzņēmējiem. Šī kopīgā darbošanās padara kopienas dzīvi labāku un veicina iedzīvotāju aktīvu iesaistīšanos savu problēmu risināšanā un paātrina vietējās attīstības tempus.

 

 

 

Papildu informācija:

Inta Paeglīte

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda direktore

Tālr.: 67316963

Mob.: 26820775

e-mail: inta.paeglite@iniciativa.lv

Elīna Zēne

„Sabiedrisko attiecību aģentūras PR Stils” Projektu vadītāja

Tālr.: 67282472

Mob.: 28680275

e-mail: elina.zene@pr-stils.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv