Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.jūnijs  


8. jūlijā Cēsīs deju festivāls „Vēja sapņos”

Biedrība „IKC Bharata” aicina deju studijas un kolektīvus, ka arī solistus, šī gada 8.jūlijā Cēsīs, piedalīties Deju festivālā „Vēja sapņos”. Festivāls sapulcinās dažādu deju stilu pārstāvjus lielā, spilgtā koncertā, kas norisināsies vienā no skaistākajām pasākuma vietām Cēsīs - Maija parkā no plkst.13:00-16:00.

Kā stāsta pasākuma organizatori, šī ir iespēja deju studijām un kolektīviem iegūt publicitāti, dejotājiem papildināt savu uzstāšanās pieredzi, gūt jaunus iespaidus, prieku par labi padarītu darbu, kā arī  sastapt jaunus draugus un nodibināt savstarpējus kontaktus.


Festivāla sadarbības partneris ir A/S „Pasažieru vilciens”, tāpēc dalībniekiem no Rīgas tiek nodrošināts brauciens pasažieru vilcienā Rīga-Cēsis-Rīga ar 50% atlaidi. Studiju vadītājiem - brauciens vilcienā bezmaksas. Festivālā dalībniekiem paredzēta fotosesija pie profesionāla fotogrāfa.

Festivālu atbalsta: Cēsu novada dome, A/S „Pasažieru vilciens”, Rudra.lv, Ģertrūdes ielas teātris, foto studija, mākslas skola, kā arī deju e-žurnāls nacdejot.lv , Centrs Miervidi, rotufabrika.lv, Cēsu pilsētas veikals Calendula, baleta nodarbību studija un citi atbalstītāji.
 
Uz tikšanos Festivālā „VĒJA SAPŅOS” Cēsīs, 8.jūlijā!

Pasākums bez maksas.

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv