Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.jūlijs  


Zooliepas dāvana Cēsu pilsētas svētkos

Zooliepa ir zvērīgi labs zooveikals, tāpēc nolēma sniegt dāvanu Cēsu iedzīvotājiem pilsētas svētkos. 25. jūlijā laikā no 10.00 – 17.00 visām precēm veikalā būs 20% atlaide! Ķer mirkli un lutini savu mīluli arī svētkos!

Kā īpašs veltījums Cēsiniekiem svētkos būs bērnu zīmējumu konkursa „Es un mans mīlulis”  darbu izstāde Zooliepas veikalā. Zīmējumu konkurss norisinājās Cēsu pilsētas skolās šā gada pavasarī. Tika gūta liela bērnu atsaucība un atnesti patiešām skaisti bērnu zīmējumi. Nolēmām, ka tik sirsnīgus zīmējumus nevar atstāt neizstādītus. Un kas gan var būt par piemērotāku brīdi, kā pilsētas svētkos atklāt šo izstādi. Izstāde būs pastāvīga Zooliepas Cēsu veikalā, Uzvaras bulvārī 3.

Lai Cēsu pilsētas iedzīvotājiem būtu interesantāki svētki, izvēršam arī akciju – atnes sava mīluļa foto un saņem 30% atlaidi visām precēm. Fotogrāfijas vēlāk tiks izmantotas veikala noformējumam par prieku visiem dzīvnieku mīļotājiem. Lūgums neaizmirst fotogrāfijas otrā pusē uzrakstīt sekojošu teikumu: „Piekrītu fotogrāfiju izmantot Zooliepas veikala tīkla mārketinga vajadzībām. Vārds, uzvārds, datums un paraksts”. 

Šajās īpašajās svētku stundās būs iespējams iegādāties arī pirmā spieduma olīveļļu „Sirmais Dranķus netirgo”  par lielisku svētku cenu! Kā arī pagaršot eļļas garšas nianses pēc Mārtiņa Sirmā tradīcijām.

Šādu „Ķer mirkli” aktivitāšu ideja Zooliepas veikalam ir radusies pēc veiksmīgas darbības Valmieras Uzņēmēju naktī. Savu labāko pieredzi vēlamies sniegt arī Cēsu pilsētas iedzīvotājiem svētkos. Laipni gaidīti ciemos!

Attēlā redzams Zooliepas Valmieras veikala draugs no Valmieras uzņēmuma nakts!

 

Līga Ābola

SIA „AAA&Co”

Mārketinga daļas vadītāja

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv