Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 25.jūlijs  


25.jūlijā cēsnieki aicināti veidot lielformāta foto „Mēs - Latvija!”

Viens no Vidzemes, arī Latvijas mērogā zināmiem notikumiem, kas pasvītro Cēsu kā kultūras un bagātas vēstures pilsētas nozīmīgumu, ir fakts, Cēsis ir ne tikai vieta, kur sarkanbaltsarkanais karogs dzimis, bet atmodas sākumā, 1988. gadā, pirmo reizi pēc padomju okupācijas gadiem tas atkal tika pacelts tieši Cēsīs. Arī 2009. gads Cēsīm un Latvijas valstij ir īpašs - Latvijas karogam 730.

Cēsu pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs”, atzīmējot sarkanbaltsarkanā karoga 730. gadadienu, aicina ikvienu interesentu piedalīties grandiozā projektā - foto sesijā „Mēs - Latvija!”, lai kopā sanākot aptuveni 3000 cilvēkiem, veidotu Cēsu pils dārzā Latvijas karogu Latvijas kartes formā.

Brīvdabas pasākums notiks 25.jūlijā, Cēsis, Cēsu pils dārzā sākot no plkst. 11:00 – līdz apmēram 13:30. Ap plkst. 12:00, kad dalībnieki būs ieņēmuši vietas fotografēšanās laukumā, notiks kopbildes fotografēšana no gaisa un no paaugstinājuma.

Šajā akcijā būs iesaistīti vairāki profesionāli fotogrāfi, kas  pasākuma laikā fotogrāfēs cilvēkus, emocijas, procesus, kā rezultātā vasaras izskaņā taps fotoizstāde. Pasākuma dalībniekus uzmundrinās sesijas vadītājs UFO (Kaspars Upacieris), kurš organizēs dalībniekiem jautru rīta rosmi.

Aicinājums visiem, kas vēlas piedalīties lielformāta bildes tapšanā, ierasties gaišās drēbēs.

Sīkāka informācija:

Cēsu Tūrisma informācijas centrs,

info@cesis.lv;

tālr.: 64121815;

skype: cesu_tic;

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26542116

e-pasts: ieva.malceniece@cesis.lv  

www.vvtc.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv