Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.jūlijs  


Aicina seniorus pieteikties bezmaksas datorapmācībām Rāmuļu pamatskolā·        
Bezmaksas apmācības kursiem var pieteikties ikviens vecumā  pēc 50 gadiem;

·         Apmācībām var pieteikties līdz oktobra beigām;

·         Apmācības notiek grupā, pa 14 cilvēkiem katrā;

·         To ilgums būs trīs dienas pa četrām mācību stundām (45 minūtes katra) ik dienu;

·         Apmācību grafiku nosaka grupas pasniedzējs, piemēram, veidojot dienas/vakara grupas, tāpat mācības var notikt secīgi - trīs dienas pēc kārtas vai ar pauzēm, piemēram, mēneša garumā;

·         Pieteikties apmācībām var, zvanot uz „Pieslēdzies, Latvija!” bezmaksas tālruni 80000822;

·         Mācības notiek Rāmuļu pamatskolā pie skolotājas Ievas Lapsiņas mob. 22040509.

 

Sociāli nozīmīgais projekts „Pieslēdzies, Latvija!” norisinās ar LR Labklājības, Izglītības un zinātnes ministriju atbalstu, aicinot iesaistīties informātikas skolotājiem un skolas piešķirt telpas apmācību norisei. Skolotājam jāveic piecas senioru grupu datorapmācības, sniedzot gan teorētiskās, gan arī praktiskās iemaņas darbam ar datoru, atbilstoši izstrādātajai apmācību programmai. Pateicībā par skolotāju ieguldīto darbu, Lattelecom dāvinās jaudīgu portatīvo datoru.

 

Kopš Lattelecom organizētā senioru apmācības projekta „Pieslēdzies, Latvija!” izsludināšanas šī gada aprīlī, projektā iesaistījušies 80 skolotāji no visas Latvijas, tomēr, kā liecina pirmo divu mēnešu pieredze – senioru interese un saņemto pieteikumu skaits – pieprasījums pārsniedz apmācību iespējas. Pirmo pāris mēnešu laikā uz projekta tālruni 80000822 ir saņemti vairāk nekā 1500 pieteikumu – tikpat, cik pagājušā gadā tika apmācīti kopumā. Tā kā pieteikties var arī pie skolotājiem individuāli, tad faktiskais mācīties gribētāju skaits ir vēl lielāks. Maijā un jūnijā, paralēli skolotāju apmācībām, pirmie seniori atgriezās skolas solā, un līdz Līgosvētkiem jaunās zināšanas bija apguvuši 500 seniori jeb 40 grupas.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv