Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.jūlijs  


Velotūre par bibliotēkām Cēsīs

Velotūre par bibliotēkām ir politiski un ekonomiski neatkarīga starptautiska ne-konference bibliotekāriem un bibliotēku atbalstītājiem. 1. augustā 107 velobraucēji no 24 valstīm ieradīsies Cēsis. Aptuveni pulksten vienpadsmitos Pils parkā ieradīsies bibliobuss ar rakstniekiem un lauku virtuve. Plānots, ka pulksten 12.30 velobraucēji no Līgatnes caur „Rakšiem” ieradīsies Cīrulīšos, kur tos sagaidīs Cēsu Centrālās bibliotēkas pārstāvji un policijas eskorts, kurš pavadīs riteņbraucējus pa Gaujas ielu, Vaļņu ielu uz Vienības laukumu, tad pa Lenču ielu uz Pils parku. Pulksten 13.00 parkā viesus uzrunās pilsētas pašvaldības pārstāvis un viduslaiku pils iedzīvotāji. Visi interesenti aicināti uz Pils parku, kur būs iespēja tikties ar velotūres dalībniekiem un rakstniecēm Lauru Dreiži, Kristīni Ulbergu – Rubīni un citiem.

Plašāku informāciju skatīt šeitAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv