Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.jūlijs  


Cēsnieki par idejām Pionieru laukuma attīstībai atdod vairāk kā 700 balsis

Jau nedēļu cēsnieki ir izteikuši savu redzējumu par Pioniera laukuma attīstības variantiem jaunajā pašvaldības ideju vākšanas rīkā www.cesis.lv/idejas. Kopumā iesniegtas 33 idejas, par kurām saņemti 750 balsojumi. Ideju vākšanu apmeklējuši vairāk kā 300 cilvēki, bet reģistrējušies 93 cēsinieki, kas saņems atgriezenisko saiti par savu priekšlikumu tālāko virzību.

 

Populārākā ideja par zvaigžņu vērošanas teleskopu uzstādīšanu saņēmusi vairāk kā 50 balsis. Otra populārākā ideja ir izveidot Pionieru laukumā mūsdienīgu rotaļu laukumu bērniem, tālāk seko priekšlikums par mūsdienīgiem soliņiem, skatu torni, jauno mākslinieku skulptūru parku un šaha laukumu. Tāpat cēsnieki atbalstījuši idejas par pludmales bāru vai kafejnīcu, strūklaku parku apvienojumā ar Cēsu ievērojamāko ēku miniatūru maketiem un ielu vingrošanas laukumu.

 

Cēsu vecpilsētā esošā Pionieru laukuma teritorijā kopā ir 11 nekustamie privātīpašumi, tāpēc tuvākajā laikā pašvaldība izstrādās priekšlikumus īpašniekiem par laukuma sakārtošanu, iekļaujot cēsinieku piedāvātās idejas.

 

Cēsnieku idejas tiks piedāvātas arī RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes un Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta rīkotajai starptautiskajai vasaras skolai „Event City”, kas norisināsies Cēsīs no 27. jūlija līdz 11. augustam. Vasaras skolas dalībnieki izstrādās dažādus pilsētvides risinājumus un veidos instalācijas ne tikai Pionieru laukumā, bet arī citur Cēsīs.

 

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi jaunu ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk cēsinieku! Aicinām cēsiniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv