Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 25.augusts  


Vicečempiones viesojas pie mēra

Cēsīs                                                              2006.gada 25.augustā

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Aija Garoza (t:4121677, 26029010)

 

Vakar Cēsu domes mazajā zālē uz pieņemšanu pie Cēsu pilsētas mēra Ginta Šķendera viesojās Cēsu basketbolistes, kuras, startējot Eiropas Čempionātā basketbolā senjoriem, Vācijā, Hamburgā, vecuma grupā 35+ izcīnīja sudraba medaļas.

Svinīgajā pieņemšanā basketbolistēm tika pasniegtas dāvanas un ziedi, veltīdams meitenēm labus vārdus, Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders neslēpa savu prieku par komandas sasniegumiem. Pie kafijas tases meitenes dalījās čempionāta atmiņās, bet muzikālo pavadījumu viesiem par prieku spēlēja Lāsma Vasmane. Pēc fotografēšanās ar pilsētas mēru, basketbolistes atstāja piemiņas ierakstu Pilsētas viesu grāmatā.

 

Lai augstie sasniegumi meitenēm kalpo kā neaizmirstams piedzīvojums un nerimstošs uzmundrinājums, gatavojoties nākamajam čempionātam, kas notiks pēc diviem gadiem Itālijā, un lai komandā valdošā kopības sajūta un apņēmība atnes zeltu!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv