Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.augusts  


Cēsnieki gūst pieredzi, kā izprast jauniešu dusmas

Domājot par vardarbības izskaušanu skolas un klases vidē, projekta „Roku rokā bērna atbalstam” ietvaros augustā 19 Cēsu pilsētas pamatskolas un Cēsu pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājas, sociālie darbinieki un policisti piedalījās asociācijas „Papardes zieds” psiholoģes Baibas Purvlīces vadītajā seminārā „Izproti dusmas, nepieļauj vardarbību” .Dalībnieki papildināja zināšanas par attīstības vecumposmu saistību ar agresijas attīstību, apguva metodes darbam ar bērniem dusmu izpratnē un kontrolē. 

Nodarbību laikā tika skatīta mācību videofilma “Izproti dusmas – nepieļauj vardarbību!”,, kas vēsta par partnerattiecību veidošanu jaunu vecāku ģimenē.     

Katrs mācību programmas dalībnieks saņēma bukletus par partnerattiecību veidošanu un mācību metodisko materiālu “Agresijas pakāpieni” darbam ar skolēniem klases audzinātāja stundā.

Pedagogi ir apņēmības pilni audzināmās klases ietvaros veikt mērķtiecīgu darbu ar skolēniem, lai skolēni spētu apturēt savu sitienam gatavo roku. Plānots veikt darbu arī ar vecākiem, lai visi kopā izprastu bērnu dusmas un tās jūtas, kas noved pie vardarbības vardarbību.

Projektu finansē Bērnu un ģimenes lietu ministrija un Cēsu pilsētas dome.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv