Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.augusts  


Cēsu novada pašvaldības darbinieki stiprinās pašvaldības kapacitāti

 

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders 25.augustā Sabiedrības integrācijas fondā paraksta vienošanos par  projekta „Vidzemes pašvaldību kapacitātes stiprināšana par projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem” ieviešanu.

 

Projekts apstiprināts Eiropas Sociālā fonda darbības programmas "Cilvēkresursi un nodarbinātība" apakšaktivitātē 1.5.2.2.3. "Atbalsts pašvaldībām kapacitātes stiprināšanā Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" 1.atklātās projektu iesniegumu atlases ietvaros.

 

Projekta  mērķis ir sekmēt Vidzemes pašvaldību un pašvaldības iestāžu darbinieku kapacitāti finansiālos, ekonomikas un administratīvos jautājumos, lai veicinātu pilnīgu pašvaldībām piešķirto finansējuma apguvi un pabeigtu ES struktūrfondu un pārējo ārvalstu finanšu palīdzības finansēto projektu ieviešanu, kā arī veicinātu jaunu projektu izstrādi un ieviešanu plānošanas periodā.  

Cēsu novada pašvaldības projekta partneri ir Amatas un Priekuļu novadi, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība. Galvenās projekta aktivitātes ir apmācību, pieredzes apmaiņas organizēšana un  metodiskā materiāla izstrāde par  projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem. 

Projekta ieviešanas ilgums ir 10 mēneši un projekta  izmaksas ir 18919,75 LVL.   Pašvaldības līdzfinansējums nav nepieciešams, visu projektu finansē  ES SIF.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības projektu vadītāja un vides speciāliste

Inta Ādamsone

t. 64161818

inta.adamsone[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv