Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2011.gada 25.augusts  


Iespēja bez maksas nodot nolietotu sadzīves elektrotehniku

 

Ziemeļlatvijas atkritumu apsaimniekošanas organizācija informē, ka iedzīvotājiem ir iespēja  bez maksas nodot neizjauktu nolietoto sadzīves elektroniku piesakot izvešanu ZAAO pa tālruņiem 64281250 vai 26132288.

Videi kaitīgo preču atkritumi ir sadzīvē izmantotās, nolietotās un nederīgās elektronikas iekārtas (EEIA), kas tiek darbinātas ar elektrību vai baterijām, piemēram,  ledusskapis, televizors, gāzes vai elektriskā plīts, veļas un trauku mazgājamā mašīna, dators, putekļu sūcējs, ūdens vārāmā kanna u.c.

Aicinām  iedzīvotājus videi kaitīgo preču atkritumus nenovietot pie sadzīves atkritumu konteineriem, kā arī neizmest tos tiem neparedzētās vietās.  

Saudzēt apkārtējo vidi, SIA „ZAAO” piedāvā iespēju iedzīvotājiem Ziemeļvidzemē bez maksas legāli atbrīvoties šiem atkritumiem. Kas jādara? Iedzīvotājiem jāpiesaka EEIA atkritumu izvešanu no savas norādītās adreses, vai arī ir iespēja pašiem nogādāt elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumus uz EKO laukumiem.

Sakopsim vidi kopā!

 

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv