Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.septembris  


Sociālajā dienestā atvērts Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs


           21.septembrī, Cēsu Sociālajā dienestā norisinājās Resursu centra atvēršanas svētki, lai atskatītos uz projekta īstenošanas laikā paveikto un prezentētu izveidoto interaktīvo klientu konsultēšanas vietni: www.resursucentrs.lv, kurā ievietota informācija par projektā iesaistīto Vidzemes reģiona  pašvaldību sniegto sociālo palīdzību un pakalpojumiem.

Resursu centra atvēršanas svētkos, projektā iesaistītajiem pašvaldības un sadarbības partneru pārstāvjiem, bija iespēja satikties ar Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas Savienības fonda departamenta pārstāvjiem, tai skaitā ar departamenta direktori Ligitu Lauci, lai uz vietas pārliecinātos par projekta norises gaitu. Resursu centra atklāšanas svētkos piedalījās arī Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Gints Šķenders. Projekta partneri ļoti atzinīgi novērtēja dalību šajā projektā un izteica pateicību Cēsu novada p/a „Sociālais dienests”.

Šī projekta ietvaros aicinām ikvienu iedzīvotāju iepazīties ar konsultēšanas vietni – www.resursucentrs.lv un projekta speciālistiem uzdot sev interesējošos jautājumus, un saņemt atbildi 24 stundu laikā par piemērotāko atbalsta veidu u.c. ar sociālo pakalpojumu saņemšanu saistītiem jautājumiem.

 

Jau esam informējuši, ka š.g. aprīlī Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Dienests) uzsāka ESF projekta „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs”  (Resursu centrs)  realizēšanu sadarbībā ar sešām Vidzemes reģiona pašvaldībām ar mērķi attīstīt jaunu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu Vidzemes reģionā – mobilo sociālo pakalpojumu Resursu centru, lai uzlabotu projekta mērķa grupu klientu (personu ar funkcionāliem traucējumiem, pensijas un pirmspensijas vecuma personu, daudzbērnu ģimeņu un nepilno ģimeņu, bērnu no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm, no vardarbības cietušo personu, no psihoaktīvām vielām atkarīgo personu) funkcionālās prasmes un veicinātu iekļaušanos sabiedrībā un darba tirgū.

 Projekts (identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/147) tiek īstenots septiņās Vidzemes reģiona pašvaldībās Cēsu novadā, Beverīnas novadā, Jaunpiebalgas novadā, Mazsalacas novadā, Smiltenes novadā, Valkas novadā, Valmieras pilsētā. Kopējais ESF finansējums projekta realizēšanai 100 000 latu.

 

Vita Pleševnika

Cēsu novada pašvaldības aģentūras

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv