Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.oktobris  


Cēsis notiks unikāls seminārs par humāno pedagoģiju

No 25. līdz 29.oktobrim Cēsu 2.pamatskolā notiek Krievijas Izglītības akadēmijas goda locekļa, psiholoģijas doktora, profesora Šalvas Amonašvili autorseminārs par humāno pedagoģiju. Tā ir unikāla iespēja pedagogiem, studentiem, vecākiem, vecvecākiem un topošajiem vecākiem izzināt un iemācīties humāni personisko pieeju bērna audzināšanā un izglītošanā. Seminārs ir maksas 25 lati, no kuriem 10 lati paredzēti semināra dalībnieku ēdināšanai.

Semināra partitūra:

Pirmā diena: “Mūsu dvēselei ir debesu izcelsme”
Otrā diena: “MĒS VISI
NĀKAM NO BĒRNĪBAS”
Trešā diena: “…Bet viņŠ jau dzīvo”
Ceturtā diena: “izzi
ŅAS SPĒKI”
Piektā diena:          “
MĒS ESAM DIEVA LĪDZDARĪTĀJI!”

 

Šalva Amonašvili ir psiholoģijas doktors, profesors, Krievijas Izglītības akadēmijas goda loceklis, Tjumeņas Valsts universitātes, Samāras Valsts pedagoģiskās universitātes un Čeļabinskas Valsts pedagoģiskās universitātes goda profesors.

Humānās pedagoģijas laboratorijas vadītājs Maskavas pilsētas Pedagoģijas universitātē, Šalvas Amonašvili grāmatu apgāda vadītājs, Maskavas 1715. un Sanktpēterburgas 38. eksperimentālās skolas zinātniskais vadītājs.

Daudzu grāmatu, tulkotu vairāk kā 30 valodās, autors: “Pedagoģiskā simfonija” (trīs grāmatās), “Uz skolu no 6 gadu vecuma”, “Mācību novērtēšanas pamati”, “Radot cilvēku”, “Vēstules meitai”, “Pārdomas par humāno pedagoģiju”, “Dzīves Skola”, „Patiesība par skolu“, „Kāpēc dzīvi nenodzīvot kā gara varoņiem“, „Bērna kausā guļ kultūras grauda iedīglis“ u.c.

Š.Amonašvili ir pedagogs novators, kurš pasludinājis Sadarbības pedagoģiju. Plaši darbojas, nostiprinot humānās pedagoģijas idejas — vada seminārus Krievijas un NVS valstu skolotājiem, māca studentus un aspirantus. Kopā ar akadēmiķi D.Zujevu izdod “Humānās Pedagoģijas Antoloģiju” 100 sējumos (30 sējumi jau ir iznākuši).

Dzimis 1931.gadā Tbilisi (Gruzija). Beidzis Tbilisi universitātes Orientālistikas fakultāti. 60.-70.gados vadīja masveida eksperimentu Gruzijas skolās. Šis eksperiments guva plašu atbalsi visā pasaulē, jo pamatoja jaunu zinātnisku virzienu, kas kļuva pazīstams kā “Humāna un personiska pieeja bērniem izglītošanas procesā”. Viņa “Dzīves Skolas” sistēmu Krievijas Federācijas Izglītības ministrija iesaka izmantot praksē.

 

Vairāk informācijas: http://www.cesis.liis.lv/?id=3

 

Semināru organizē Cēsu rajona padomes Izglītības pārvalde sadarbībā ar Rīgas Domes IJSD Humānās pedagoģijas centru  un Starptautiskā Rēriha centra Latvijas nodaļu.

Telefons uzziņām: 64127912

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

jana.velvele@cesurajons.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv