Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.oktobris  


25. un 26. oktobrī Cēsīs notiks projekta „Balti Melnā Revolūcija” radošās darbnīcas

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē melnbalts un vienkārši veidots plakāts ir paņēmiens, kā apkārtējiem likt pamanīt savu viedokli par pasaulē notiekošo. Jau 25 gadus pasaulē darbojas organizācija LOESJE. Tās biedri un draugi savas domas par apkārt notiekošo pauž pārējai sabiedrībai ar melnbaltu plakātu palīdzību. Tagad arī Latvijas jauniešiem ir iespēja pievienoties viņu pulkam.

 

Projekta “Balti Melnā Revolūcija” ietvaros tiek organizētas plakātu rakstīšanas un fotografēšanas akcijas Latvijas pilsētās.

 

Cēsu akcija notiks no 25. līdz 26. oktobrim. Tāpat, kā visās citās pilsētu akcijās, arī Cēsīs būs iespēja piedalīties sekojošās darbnīcas:

 

  • Radošā rakstīšana un tās attīstīšana (savu domu izteikšana īsā koncentrētā veidā)
  • Plakātu veidošana LOESJE tehnikā (tekstu izkārtojuma nosacījumi, plakātu salikšana datorā)
  • Fotografēšanas pamati (kadrējums, objekta un vides mijiedarbība)
  • Plakātu fotografēšana pilsētvidē (plakātu paustās informācijas pastiprināšana, fotografējot tos atbilstošā pilsētvidē)

 

Pieteikšanās uz Cēsu akciju līdz 23. oktobrim, sūtot e-pastu uz bmr@mystyleart.lv (Vēstules tematā raksti „Cesis”. Vēstulē norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu un sev pieejamo ekipējumu - fotoaparāts un/vai portatīvais dators, kā arī četros teikumos apraksti, kādēļ vēlies šai akcijā piedalīties.)

 

Piedalīšanās akcijā bezmaksas. Ceļa, ēdināšanas un nakšņošanas izdevumi netiek apmaksāti. Vietu skaits ierobežots. Par akcijas precīzu vietu apstiprinātie dalībnieki tiks informēti personiski uz norādīto e-pastu ne vēlāk, kā divas dienas pirms akcijas sākuma.

 

Iepriekš notikušajās pilsētu akcijās izveidotos plakātus un fotogrāfijas meklē: picasaweb.google.com/baltimelns

 

e-pasts jautājumiem - info@mystyleart.lv

 

papildus informācija – www.mystyleart.lv

 

Projektu finansē Eiropas Komisija (programma Jaunatne Darbībā). Par šo informāciju, kā arī projekta laikā radītajiem plakātiem un fotogrāfijām ir atbildīgs to autors. Tāpat Eiropas Komisija nav atbildīga par šo materiālu iespējamo izmantošanu.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv