Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.oktobris  


Cēsis skolēnu brīvdienās piedāvā

Lai gan aiz loga ir īsti rudenīgs laiks, tomēr dienu no dienas TV skatīties nebūtu tā pati jautrākā nodarbe. Tāpēc Cēsu Jaunā Pils un Cēsu Kultūras centrs aicina skolēnus nesēdēt mājās, bet piedalīties zīmēšanas darbnīcās, izbaudīt viduslaiku skrējienu – iepazīstot savu pilsētu, bet brīvdienu noslēgumā piedalīties Ķirbju svētkos Cēsu Pils dārzā.

No 27. Oktobra līdz 29.oktobrim Cēsu Jaunajā Pilī (Pils laukums 9) notiks zīmēšanas darbnīcas-konkurss bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem „Mana Latvija”. Katru dienu viens vēsture speciālists - Astrīda Burbicka (Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Rīga), Valdis Kuzmins (Kara muzejs, Rīga) un Gundars Kalniņš (Cēsu Vēstures un mākslas muzejs) – sāks nodarbību ar stāstiem par Latvijas vēsturi un dažādiem simboliem, tādējādi raisot bērnu fantāziju un palīdzot rast virzienu radošajām izpausmēm. Zīmēšanas nodarbības vadīs „NicePlace” māksliniece Zane Ernštreite. Visi bērnu zīmējumi piedalīsies konkursā. Zīmēšanas konkursa rezultāti tiks eksponēti divās izstādēs – 11. novembrī Rīgas pilī ekspresizstādes (viena diena) veidā, iekļaujot to vispārējā 11. novembrim – Lāčplēša dienai – veltīto pasākumu virknē Rīgas pilī. Savukārt Cēsīs izstāde būs apskatāma no 18.novembra līdz 1.decembrim Cēsu Tūrisma informācijas centrā.

 

Vēl joprojām skolēniem (arī pieaugušajiem) ir iespēja piedalīties jau septembrī aizsāktajā spēlē orientēšanās pilsētā „Viduslaiku skrējiens” ar dažādiem atjautības un uzmanības uzdevumiem. Atnākot uz Cēsu Tūrisma informācijas centru (Pils laukums 9), piesakoties skrējienam un uzņemot starta laiku, dalībnieki var startēt gan komandā, gan individuāli. Uzvarētājus gaidīs pārsteiguma balvas.

 

Tuvojoties brīvlaika noslēgumam, svētdien, 31.oktobrī ģimenes ar bērniem un jauniešu aicināti apmeklēt Ķirbju svētkus Cēsu Pils dārzā. No plkst.12:00 – 14:00 svētki ģimenēm ar ķirbju grebšanas darbnīcu un dārzeņu figūriņu veidošanu, ar pasakām, teikām, uzdevumiem, mīklām un stāstiem par un ap ķirbjiem. Nosalušajiem būs silta tēja un ķirbja ēdienu degustācija. Ieejas maksa uz pasākumu: Ls 0,50 - ; pasākums un Pils kompleksa apmeklējums: Ls 1, -

Vakara aktivitātes -  plkst. 20:00 spīdošo ķirbju aleja jauniešiem ATCELTA  nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ.

Papildus info par aktivitātēm var uzzināt zvanot uz Cēsu Tūrisma informācijas centru pa tālruni: 64121815;28318318

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 


 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv