Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 25.oktobris  


Vidzemes kameroķestris svin jubileju

2011. gada 4.decembrī, Cēsīs Meža skolā, Vidzemes kamerorķestris atcerēsies savus realizētos projektus, padarīto 30 gadu laikā. Jubilejas reizē orķestris uzstāsies kopā ar personībām, ar kurām ir veidoti kopprojekti, kuru vidū ir arī LNO soprāns Evija Martinsone un klarnetists, bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis.  

 

Jubilejas koncertā, kas notiks Cēsu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā „Meža skolā”, kemorķestra sastāvā manīsim pedagogus no lielākajām Vidzemes vietām, kā Valmieras, Limbažiem, Mazsalacas, Jaunpiebalgas, Ērgļiem, Gulbenes, Līgatnes, kā arī, protams, no orķerstra mājvietas, Cēsīm. Savu dalību koncertā jau apstiprinājuši tādi mākslinieki, kā Evija Martinsone, kura kopā ar orķestri ir piedalījusies vairākos kopprojektos, viens no tiem 2006. gadā leļļu opera „Filemons un Bauce”, un Ints Dālderis, kurš ne vienu reizi vien ir muzicējis kopā ar kameroķestri.

 

Vidzemes kamerorķestris pastāv kopš 1981. gada, kad Igors Graps to dibināja kā Vidzemes mūzikas skolu pedagogu apvienību. Trīsdesmit gadu laikā kamerorķestris ir izpelnījies atpazīstamību un atzinību valsts mērogā. Katru gadu pedagogi, profesionālie mūziķi regulāri sanāk kopā, lai dotos pie saviem klausītājiem. Kā galvenais vadītājs un diriģents jau kopš 1995. gada ir LNO diriģents Andris Veismanis.   

 Diriģents vēl neatklāj kādus skaņdarbus kamerorķestris izpildīs savā jubilejā, bet zināms, ka tie būs no kādreizējiem projektiem un koncertiem.

 

Plašāka informācija par pasākumu no 24. novembra.

 

 

Informācijai:

Alise Plaude

“Vidzemes kamerorķestrim 30” Projekta vadītāja

E-pasts: aliseplaude@gmail.com

Tālr. +371 26134054Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv