Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 25.oktobris  


Jauna tūrisma reklāmas filmiņa par Cēsīm

Tapusi jauna Cēsu tūrisma reklāmas filmiņa, kura ir kā balva par atzinīgi novērtētu dalību Eiropas Komisijas rīkotajā konkursā par Eiropas izcilākajiem tūrisma galamērķiem (European Destinations of Excellence, saīsināti EDEN).

 

Konkurss par Eiropas izcilākajiem tūrisma galamērķiem tiek rīkots jau piecus gadus. Šī gada tēma bija „Arhitektūras un industriālo pieminekļu atjaunošana par tūrisma objektiem”. Cēsis kopā ar partneriem no Ungurmuižas un Āraišiem piedalījās ar projektu „Tūkstots vēstures pēdu Cēsīs” un ieguva konkursā piekto vietu.

 

Vides filmu studijas filmiņa pirmizrādi piedzīvoja 21.oktobrī Līgatnes kultūras namā, kur to parādīja kopā ar reklāmas filmām, kas uzņemtas EDEN konkursa pirmo četru vietu ieguvēju galamērķos – Līgatnē, Siguldā un Turaidā, Bauskā un Rundālē, Liepājas karostā. Filma stāsta par Cēsīm kā romantisku vietu, kur satiekas vēsture un māksla. Tajā atspoguļotas vietas un pasākumi, ko ceļotājs var iepazīt, atbraucot uz Cēsīm, Āraišiem un Ungurmuižu. Filmas garums ir 8 min, tā ir ierakstīta 4 valodās un tiks izmantota kā prezentācijas materiāls tūrisma veicināšanai, gan arī kā dāvana ārvalstu pārstāvjiem, kuri viesosies Cēsīs.

EDEN jeb Eiropas izcilākie tūrisma galamērķi (European Destinations of Excellence) ir Eiropas Savienības (ES) projekts, kura mērķis ir veicināt un attīstīt tūrismu Eiropas telpā, ievērojot ilgtspējīgas attīstības pamatprincipus. Ik gadus izcilākie Eiropas galamērķi tiek izraudzīti dažādās tūrisma jomās. Latvijā tas notiek sadarbībā ar Ekonomikas ministriju.

 

Filmu var noskatīties ŠEIT


Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

Tālr.28342115;64127636

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv