Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 25.oktobris  


28.oktobrī izrāde "LĪGAVAINIS" CATA Kultūras namā PĀRCELTA UZ 19:30

Uzmanību! 28. oktobrī Izrāde "Līgavainis" CATA Kultūras namā  sāksies 19:30!
 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Biļešu tirdzniecība turpinās.

Turpinot pētījumus stand-up komēdijas žanrā, izrāžu apvienība PANNA 28. oktobrī ar jauno izrādi „Līgavainis” dosies uz Cēsīm. Izrādē tipisku vīrieša attieksmi pret mīlestības un kāzu savstarpējo sakarību izdzīvos viens no Latvijas iekārojamākajiem vecpuišiem - aktieris Lauris Dzelzītis.

Kāda būtu patiesi brīnišķīga pasaule? Ja tajā valdītu miers un... visi cilvēki apprecētos! Lūk, tā patiešām būtu laimīga pasaule! Tad kāpēc mēs īstas jūtas gribam apstiprināt ar priekškaramo atslēgu pie tilta margām? Kāpēc mums šķiet, ka jebkurš cilvēks, ko bieži redzam televīzijas ekrānā, ir mūsu mīlestības vērts? Tā, it kā kāzu kleita būtu vienīgais gaišais cerības stars tumsas valstībā un baltais mutautiņš uzvalka kabatā - vienīgais gaišais plankums tuneļa galā.
Un ja pēkšņi vēl uzrodas kāds simts svešu, smaidīgu cilvēku, kas izrādās tavi kāzu viesi!? Tas ir sākums vai gals?!

Izrādes „Līgavainis” varonis, kura ādā iejutīsies aktieris Lauris Dzelzītis, un izrādes veidotāji - režisors Juris Rijnieks un lugas autors Uģis Segliņš piedāvā savu atbildi. Tajā brīdī, kad jūtas tiek pārvērstas par preci un mīlestība – par sarkanu plīša spilventiņu Valentīna dienā, jūtas mirst. Komercializācija spēj līdz absurdam novest jebkuras attiecības, un to spilgi raksturo, piemēram, „ aklās kāzas” televīzijas ēterā vai bildinājums radio laika ziņās.

Pannas izrādes
„Līgavainis” turpina attīstīt un nostiprināt stand-up žanra tradīciju Latvijā, ko „Panna” iedibināja 2008. gadā ar pirmo izrādi „ Tētis”. „Pannas” repertuārā ir arī izrādes „Tāda es esmu” (Z. Daudziņa) un „Puse no sirds” (Z. Daudziņa un A. Siliņš). „Līgavainis” pēc pirmizrādes Rīgā, kinoteātrī „Splendid Palace” viesosies dažādās Latvijas vietās.

Antra Rijniece
Izrāžu apvienība “ Panna”
www.pannasteatris.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv