Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 25.novembris  


Cēsis viesojas Pleskavas apgabala delegācija

Otrdien, 25.novembrī Cēsis ieradīsies liela Pleskavas apgabala (Krievija) izglītības iestāžu ekspertu un darbinieku delegācija, nolūkā uzzināt izglītības nodrošinājumu Cēsīs un Latvijā un gūt latviešu pieredzi, realizējot kompleksu Pleskavas apgabala izglītības sistēmas modernizācijas projektu.

 

Otrdien, 25.novembrī, delegāciju Cēsu pilsētas domē uzņems Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs un Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, kas viesus iepazīstinās par pašreizējo situāciju izglītības nodrošinājumā Cēsīs.

 

Pēc vizītes Cēsu pilsētas domē, delegācija dosies uz Cēsu pilsētas 2.pamatskolu, kur iepazīsies ar moderno tehnoloģiju veiksmīgo izmantošana mācību procesā. Savukārt vēlāk viesi apmeklēs Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādi, kur uzzinās par metodiskā darba organizāciju pirmsskolas izglītības iestādē. Savukārt vakariņu laikā, kas noritēs Cēsu Pastariņa pamatskolā, viesi tiksies ar skolas vadību un uzzinās par iestādes darbību.

 

Trešdien, 26.novembrī plašā Pleskavas apgabala delegācija nelielā ekskursijā iepazīs Cēsis un klātienē aplūkos arī Cēsu Pili. Vēlāk Pleskavas viesi apmeklējuma vīzītē dosies uz Cēsu bērnu un jauniešu centru, kā arī tiksies ar Cēsu rajona padomes Izglītības nodaļas vadītāju Tāli Jaunzemi.

 

Pleskavas izglītības darbinieku delegācija apmeklēs arī uz Cēsu Sporta halli, Cēsu Valsts ģimnāziju un Cēsu 2.vidusskolu.

 

Ceturtdien, 27.novembrī Pleskavas izglītības darbinieku delegācija kopā ar Cesu kolēģiem dosies uz Zolitūdes ģimnāziju Rīgā, kur uzzinās par atbalsta sistēmu bērnam un ģimenei un ikdienas zināšanu vērtēšanu.

 

 

Kopumā pieredzes apmaiņas vizītē Cēsīs ieradīsies vairāk kā 30 Pleskavas apgabala izglītības un apgabala administrācijas darbinieki, kas pārstāvēs gan vispārējās, gan augstākās izglītības iestādes. 

 

Šādas pieredzes apmaiņas vizītes Cēsīs nav retums. Pieredzes apmaiņas braucienos izglītības jomā Cēsis nereti apmeklē ne tikai kolēģi no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv