Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 25.novembris  


Kultūras un tūrisma darba grupas ziņojums

Darba grupas ziņojums Cēsu novada domes sēdē 5.novembrī

2009.gada augustā Cēsu novada domes Tautsaimniecības un Izglītības, kultūras un sporta komiteju deputāti pēc iestāžu vadītāju ierosinājuma apmeklēja Cēsu kultūras, tūrisma un izglītības iestādes. Ņemot vērā redzēto un dzirdēto iestādēs, kultūras un tūrisma nozares nozīmīgumu novada ekonomiskajā attīstībā, 2010.gada pašvaldības budžeta prognozes, funkciju pārklāšanos un to, ka Kultūras centrā un Jaunajā pilī notiks ilgstoši remontdarbi, deputāti lēma par darba grupas izveidi ar mērķi detalizēti iepazīt šo nozari un dot konceptuālus priekšlikumus izskatīšanai domei par nozares turpmāku pārvaldību.

Deputātiem līdz priekšlikumu prezentēšanai domes sēdē notikušas vairākas kopīgas sanāksmes, tie tikās ar iestāžu vadītājām, analizēja esošo situāciju minētajās iestādēs, konsultējās ar kultūras un tūrisma speciālistiem Latvijā un izvērtēja līdzīgu Latvijas un Eiropas pilsētu pieredzi.

Darba grupa savus secinājumus un priekšlikumus prezentēja un diskutēja Izglītības, kultūras un sporta komitejas un domes sēdēs, bet gala lēmums par to, kādu apvienoto iestādi būtu jādibina, ar kādu juridisko formu, budžetu, struktūru un funkcijām vēl nav pieņemts. Darba grupa turpina darbu un analizē līdz šim iegūto informāciju un priekšlikumus.

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva KarlsbergaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv