Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 25.novembris  


Ivars Zemītis saņēmis Ahimas pilsētas apbalvojumu


Valsts svētkos 18.novembrī Cēsīs kā ierasts viesojās Vācijas sadraudzības pilsētas Ahimas delegācija. Pilsētas mērs Uve Kelners, goda mērs Kristofs Ripihs un Ahimas sv.Laurentija draudzes pārstāve Margarete Reineka. Jāpiezīmē, ka Kristofam  Ripiham šī bija jau 32 vizīte Cēsīs.

  Viesi piedalījās 18.novembrim veltītajā svinīgajā sarīkojumā un Uve Kelners, uzrunājot cēsniekus, pauda gandarījumu, ka nepilnus 20 gadus ilgstošā Ahimas un Cēsu draudzība ir veiksmīgi attīstījusies, aptverot aizvien vairāk abu pilsētu iedzīvotāju. U. Kelners pastāstīja Ahima ir tradīcija 5.decembrī apbalvot cilvēkus, kas veikuši pilsētai nozīmīgu darbu. Līdz šim šādus apbalvojumus saņēmuši tikai Ahimas iedzīvotāji, bet šogad noticis izņēmums un Goda raksts piešķirts cēsniekam Ivaram Zemītim, kurš no pilsētu sadarbības pirmsākumiem ir bijis aktīvs apmaiņas braucienu organizētājs, tulks, palīdzējis daudziem cēsniekiem atrast draugus un domu biedrus Ahimā. Kā smaidot piebilda U. Kelners, ja I. Zemītis brīvdienā dotos pastaigā pa Ahimas centrālo ielu, necik tālu viņš netiktu, jo viņam visu laiku būtu jāapstājas, lai sasveicinātos un aprunātos ar draugiem un paziņām Ahimā.

  Kā zināms, pateicoties Ahimas pašvaldības un sabiedrisko organizāciju finansiālajam atbalstam, Cēsu novada Sociālais dienests šovasar tika pie specializētā autobusa, ar kuru tiek pārvadāti bērni ar īpašām vajadzībām. Arī šoreiz vācu draugi bija atveduši dāvanu Sociālajam dienestam – piecus tūkstošus eiro nakts patversmes labiekārtošanai.

Attēlā: Ahimas mērs Uve Kelners ( no kreisās), Ivars Zemītis un Ahimas goda mērs Kristofs Ripihs pēc apbalvojuma pasniegšanas.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

  .Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv