Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 13.augusts   Vārda dienu svin: Elvīra, Velga, Rēzija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 25.janvāris  


Poļi vēlas sadarboties ar Cēsīm

No 25. līdz 27.janvārim Cēsis apmeklē Polijas pilsētas Konstancin-Jeziorna viesu delegācija piecu cilvēku sastāvā. Cēsīs trīs dienas uzturēsies Konstancin-Jeziorna pilsētas mērs, viņa vietnieks, divi deputāti un ārējo sakaru koordinatore.

 

Polijas pilsētas delegācija Cēsīs ierodas ar mērķi veidot tālākas sadarbības iespējas kultūrā un sportā - delegācija interesēsies par Polijas pilsētas jauniešu iespējām apgūt snovborda pamatus Cēsīs, kā arī runās par iespējām veidot sadarbību koru dziedāšanā un starptautisku turnīru rīkošanā volejbolā un galda tenisā. Delegācija apmeklēs dažādas izglītības iestādes un tiksies ar pašdarbības kolektīviem.

 

Kā stāsta Polijas pilsētas pārstāvji, Cēsis viņi atraduši pēc savas iniciatīvas, un tālumā apjūsmoto dabu un kultūrvēsturisko mantojumu labprāt apskatītu arī klātienē, Cēsu ainavās un ikdienā.

 

Pirmdien, 26.janvārī Cēsīs viesi dosies uz Cēsu pilsētas domi, kur tikšanās laikā ar domes pārstāvjiem uzzinās dažādus faktus un informāciju par pilsētu un tās attīstību, vēlāk apmeklēs Cēsu 2.visusskolu, kur tiksies ar jauniešiem, kas apgūst poļu valodu. Cēsu 1.pamatskolā interesēsies par koru sadarbību un mūzikas apmācību iespējām; dosies ekskursijā pa Cēsīm, Viduslaiku un Jauno pili, ka arī apmeklēs galeriju „Vecpilsēta”.

 

Otrdien, 27.janvārī Polijas delegācija dosies vizītē uz Cēsu pilsētas sporta halli, Cēsu 2.pamatkolu, Izstāžu namu un Cēsu pilsētas mākslas skolu.

 

Delegācijas vizītes programmā iekļauts arī Cēsu bērnu un jauniešu interešu centra apmeklējums, Snovborda skolas nodarbības Ozolkalnā un Žagarkalnā u.c. apmeklējuma vietas.

 

Konstancin-Jeziorna atrodas 20 km no Varšavas, kuru kā mājvietu izvēlējušies Varšavas turīgie cilvēki. Pilsētā ir izvietoti populāri SPA centri, tās apkārtnē ir skaista daba, un pilsētā dzīvo 23 000 iedzīvotāji, pašvaldības notikumus lemj 21 domes deputāts. Pilsētā darbojas tipogrāfija, vairākas lielas slimnīcas, amerikāņu skola - lietas, ko pilsētas pārstāvji min kā galveno nodarbošanos. Attīstības prioritātes pilsētā ir jaunas investīcijas, komunikāciju uzlabošana un ceļu sakārtošana.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dme.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv