Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.februāris  


Cēsis prezentē iekļaujošo izglītību starptautiskā konferencē

Otrdien, 26. februārī Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs un Domes Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina ar prezentāciju par iekļaujošo izglītību Cēsīs uzstāsies starptautiskā Eiropas un Ziemeļamerikas reģiona konferencē „Iekļaujošā izglītība: no politiskā dialoga līdz saskaņotai rīcībai”, kas norisinās Rīgā no 24. līdz 26. februārim.

 

Konferences mērķis ir izveidot savstarpējās pieredzes apmaiņas formu par iekļaujošo izglītību starp augsta līmeņa izglītības speciālistiem un amatpersonām, gatavojoties Starptautiskās izglītības konferences diskusijām Ženēvā 2008. gada novembrī.

 

A. Mihaļovs iepazīstinās konferences dalībniekus ar Cēsīs pielietoto iekļaujošo izglītību gan pirmsskolas, gan vispārizglītojošajās skolās.

 

Konferencē piekrituši piedalīties arī starptautiski atzīti Eiropas un Ziemeļamerikas izglītības politikas veidotāji un speciālisti, valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

 

Kā arī piedalās LR Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe un UNESCO Starptautiskā izglītības biroja direktore Klementina Acedo.

 

Konferenci organizē UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, LR Izglītības un zinātnes ministrija un UNESCO Starptautiskais izglītības birojs. Konferences rīkošanu atbalsta Eiropas Komisija, Eiropas Padome, Britu Padome un citas reģionālās organizācijas.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv
Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv