Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.februāris  


Cēsis – ceļā uz mērķi - Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014

Pagājušajā nedēļā vairāki Cēsu pašvaldības pārstāvji devās uz informatīvo semināru, lai klātienē noklausītos lekciju par nosacījumiem pretendējot uz Eiropas Kultūras galvaspilsētu 2014. gadā.

 

LR Kultūras Ministrijas rīkotajā informatīvajā seminārā piedalījās arī pārstāvji no Cēsīm, Jūrmalas, Rīgas, Liepājas, Siguldas, Jēkabpils, Rēzeknes un Daugavpils. Līdz šim zināms, ka lēmumu par pretendēšanu Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam ir pieņēmušas Cēsis, Rīga, Jūrmala, Sigulda un Liepāja.  

 

Semināra mērķis bija informēt gan lēmumu pieņēmušās, gan vēl ideju apsverošās pilsētas, ar kādiem nosacījumiem ir jāsastopas un kādas ir izplatītākās problēmas pretendējot uz tik augstu titulu.

 

Pretendējot uz Eiropas kultūras galvaspilsētu 2014.gadā uzsvars ir likts uz pilsētas piedāvāto kultūras programmu visa gada garumā, kā arī kultūras pasākumu sasaisti ar Eiropu, veidojot starpkultūru attīstību Eiropas reģionā.

 

Cēsīs pašlaik ir izveidota īpaša darba grupa, kas aktīvi strādā pie „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014. gadā” mērķu izvirzīšanas un nostādņu veidošanas. Darba grupā iekļauti gan Cēsu pilsētas domes darbinieki, gan Vidzemes Vēstures un tūrisma centra un Cēsu kultūras centra pārstāvji.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv