Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 26.februāris  


Cēsīs un rajonā novērtēta dzeramā ūdens kvalitāte

Valsts aģentūra „Sabiedrības veselības aģentūra” Vidzemes reģionālā filiāle informē, ka 2008.gadā valsts monitoringa ietvaros Cēsīs un Cēsu rajonā veikta 18 dzeramā ūdens paraugu atlase un testēšana.

 

Nekaitīgs un kvalitatīvs dzeramais ūdens konstatēts Cēsu pilsētas, Raunas pagasta Kalnu ielas, Vaives pagasta Krīvu, Līgatnes pagasta „Gaismas”, Straupes pagasta Centra, Jāņmuižas, Priekuļu Selekcijas ciemata, Dzērbenes un Veselavas ūdensapgādes tīklā.

 

Jāpiemin, ka ūdens paraugu ņemšanas vietās (Cēsu pilsētā un Jāņmuižā), kur ūdensapgādi nodrošina Cēsu pašvaldības SIA „VINDA”, konstatēts kvalitātes kritērijiem atbilstošs dzeramais ūdens.

 

Par paraugiem ir ņemts iedzīvotājiem piegādātais dzeramais ūdens no pagastu un pilsētas ūdensvadiem.

 

Paraugu atbilstību obligātām nekaitīguma un kvalitātes prasībām novērtē pēc LR MK noteikumiem NR.235 (29.04.2003.) „Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles” ar grozījumiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv