Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.februāris  


Pašvaldība aicina attīrīt ēku jumtus no sniega segas

Līdz ar atkušņa sākšanos un pastāvošajiem draudiem, ka atsevišķu ēku jumti var neizturēt spiedienu un iebrukt, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Cēsu novada pašvaldība aicina veikt profilaktiskos pasākumus, lai novērstu potenciāli bīstamās situācijas.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki veiks pārbaudes savos pārraudzības rajonos  ēkām, kuru jumtiem ir lielas platības (piem.: lielveikali, sporta halles, angāri u.c.). Objektos, kuros uz jumtiem būs biezas sniega segas un tās iespējams, var apdraudēt cilvēku dzīvību, ēku īpašnieki tiks brīdināti par nepieciešamību tīrīt apsnigušos jumtus. 
Cēsu novada pašvaldība, lai izvairītos no traģēdijām, aicina novada iedzīvotājus veikt preventivos pasākumus, pievēršot pastiprinātu uzmanību ēku jumtiem un savlaicīgi attīrīt no sniega. Lai neapdraudētu savu un gājēju dzīvības jumtu attīrīšanas darbu laikā, darbu veicēji tiek aicināti ievērot drošības pasākumus uz jumtiem kā arī brīdināt gājējus uzstādot norobežojošās lentas.


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv