Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris   Vārda dienu svin: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 26.marts  


Cēsu 2.vidusskola - ESF projektā

 

Pirms gada Rīgas Domes  Izglītības Jaunatnes un Sporta Departaments Vidzemes priekšpilsētas Izglītības nodaļa aicināja  Cēsu pilsētas domi būt par sadarbības partneri dalībai  ESF finansētā projektā „Atbalsts klašu audzinātājiem pedagoģiskās un profesionālās kompetences paaugstināšanai” (Līguma  nr.2006/0050/VPD1/ESF/PIAA/05/APK/3.2.5.2./0027/0016). Projektā varēja piedalīties tās izglītības iestādes, kurā kāds klašu audzinātājs audzina vairākas klases. Cēsu 2.vidusskolā skolotāja Velta Mažone audzināja četras 10.klases un viņai arī tika piedāvāta iespēja piedalīties projektā.

Projektā iesaistītajiem pedagogiem ir iespēja reizi mēnesī divas dienas piedalīties izglītojošos semināros, kuru laikā viņi ne vien paplašina zināšanas, bet, tiekoties ar projekta vadītāju metodiķi Sandru Dzelmi, dalās pieredzē par veiksmēm un neveiksmēm mājas darbu veikšanā. Projektā akcentēta skolēnu izpēte, atbalsts skolēniem karjeras izglītībā, darbs ar vecākiem u.c.  

Projekta konkrētie uzdevumi- precīzi uzskaitīt klases audzinātāja pienākumus un to izpildei veltīto laiku, izstrādāt klases audzinātāja profesijas standartu un to iekļaut profesiju klasifikatorā, izstrādāt izglītības programmu klases audzinātāj profesijas apguvei augstākajās izglītības iestādēs.

Dalība projektā būs ar vēsturiskām sekām, jo šis projekts ir ne vien inovatīva rakstura, bet ir vērsts uz izglītības normatīvās bāzes papildināšanu. Cēsnieki var lepoties, ka Cēsu 2.vidusskola piedalās valsts nozīmes dokumentu izstrādāšanā un alternatīvas klases audzinātāja darba organizēšanas un finansēšanas modeļa izstrādē.

 

Projekta koordinatore

Dzintra Kozaka
Cēsu pilsētas domes

Izglītības nodaļas metodiķeAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv