Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.marts  


Rūpēs par skolotāju...

Mācību gads drīz būs aizvadīts. Skolas ikdiena daudziem pedagogiem bijusi gana smaga. Stress, milzīgā slodze, pārpūle, nesavaldīgi skolēni, neatsaucīgi vecāki.... Labi, ka brīvlaiks ļauj mierināt saspringušo prātu, atslābināt nogurušo ķermeni. Brīvlaiks ir laiks, kad skolotājs var paveikt ikdienas steigā nepagūto, laiks, kad skolotājs var ieklausīties sevī, meklēt dvēseles mieru, jo dvēseles harmonija skolotājam ir īpaši būtiska, jo tikai tā viņš var radīt harmoniju arī ap sevi.


Pavasara brīvlaikā skolotājiem, kuri strādā ar korekcijas klašu skolēniem, tiek piedāvāts relaksācijas kurss mākslas terapijā Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra psiholoģes Baibas Griščukas vadībā.

Šī kursa ietvaros skolotāji ieklausās sevī, izzīmē savas izjūtas ar krāsu uz papīra, lai labāk izprastu sevi, ieklausītos sevī, rastu ticību saviem spēkiem, tādējādi kļūstot veselīgāks, pārliecinātāks un enerģiskāks. Vasaras brīvlaikā paredzēts relaksācijas kursu turpināt citu centra speciālistu vadībā.


Kā atzinis pedagogs K.Bikše: ,, Skolotājam nav vislielākās pūles jāpieliek sacensībai cīņā par labāko, bet gan jāprot izkopt attiecības ar skolēniem, likt viņiem justies vajadzīgiem un mīlētiem. "

Cēsu skolās mēs vēlamies redzēt skolotājus, kas prastu aicināt bērnus justies mīlētākiem, bet ne labākiem. Šādi skolēni arī nedarīs otram pāri un mācīsies pēc savām spējām.

Diāna Briede

Cēsu bērnu jauniešu un bērnu izglītības un veselības centra direktoreAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv