Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.marts  


Parādniekiem aptur atkritumu izvešanu


 

ZAAO ir pārtraucis atkritumu konteineru tukšošanu tiem klientiem, kuri vēl nav norēķinājušies par 2009.gadā saņemtajiem pakalpojumiem, vienlaikus aicinot to izdarīt tuvākajā laikā.

 

ZAAO norēķinu nodaļas vadītāja Laura Jegorova stāsta „Klientus, kuru pēc mūsu uzņēmuma uzskaites datiem ir parādā par 2009.gadu, esam centušies sazvanīt un informējuši, ka līdz parāda nomaksai tiks pārtraukta atkritumu izvešana. Daļa klientu pēc mūsu atgādinājuma ir samaksājuši nepieciešamo summu, bet ir arī tādi klienti, kuri vēl ir palikuši parādā. Tiem, kuri nav norēķinājušies, esam pārtraukuši atkritumu izvešanu.”

 

Tie klienti, kuri vēl nav norēķinājušies par ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem 2009.gadā un kuru parāda summa pārsniedz 3 LVL, tuvākajā laikā saņems vēstuli no ZAAO ar brīdinājumu, ka parāda nenomaksāšanas gadījumā tiks lauzts līgums un noņemts konteiners. Vēstulē būs norādīts termiņš, līdz kuram klienti vēl var parāda summu nomaksāt, lai turpinātu sadarbību ar ZAAO. Savukārt to īpašumu saraksts, ar kuriem ZAAO pārtrauks sadarbību, tiks nosūtīts vietējai pašvaldībai.

 

Informāciju par veicamajiem maksājumiem ZAAO nosūtīs reizē ar brīdinājuma vēstuli.

 

ZAAO atgādina, ka ir izstrādāta norēķinu sistēma internetā. Šajā sistēmā ZAAO klienti var aplūkot atkritumu izvešanas kalendāru, uzzināt savu norēķinu stāvokli, kā arī veikt apmaksu caur internetbankām. Klientiem, kuri saņem ikmēneša rēķinus, izveidotajā sistēmā tos iespējams arī aplūkot un izdrukāt. Pieeja sistēmai iespējama caur uzņēmuma mājas lapu www.zaao.lv.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar ZAAO norēķinu nodaļu pa tālruni 64281250.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Ieva Tabūne

SIA ZAAO mārketinga daļas vadītāja

Tālr. 64281250

Mob. tālr. 29160484

E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv