Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 26.marts  


Mākslas dienas Cēsīs 2012

Aprīlis un maijs Latvijā jau tradicionāli iezīmējas zem Mākslas dienu zīmes. Arī Cēsīs Mākslas dienu aktivitātes sāksies jau 28.martā un norisināsies līdz 20.maijam.

 

28.martā Izstāžu namā ar vēsturiskā Cēsu rajona skolu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „TOŅI un PUSTOŅI” darbu izstādi tiks atklātas Cēsu Mākslas dienas. Tāpat divu mēnešu garumā apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas izstādes. Gobelēnu izstāde, melnā un krāsainā grafika slovāku mākslinieku izpildījumā, Cēsu novada 39. mākslas izstāde, Mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstāde.

 

Šogad Mākslas dienu akcents tiks likts uz mākslas telpas radīšanu vienā no Cēsu ielām. No 20. aprīļa Rīgas ielas veikalu skatlogi pārvērtīsies mākslas darbos, bet tukšās ēkas kļūs par savdabīgām Mākslas galerijām. Rīgas ielas sākumā, vēsturiskajos Raunas vārtos izveidotā instalācija-gleznas rāmis, būs kā vārti, caur kuriem izejot, ikviens gājējs simboliski dosies citā- mākslas pasaulē.

 

Mākslas dienas rīko Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Cēsu Mākslas skolu, Cēsu bērnu un jauniešu centru „Spārni”, biedrību „Art Cēsis” un Cēsu māksliniekiem.

 

Mākslas dienu norises programmu skatīt ŠEIT.

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv