Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 26.aprīlis  


Cēsnieki aicināti diskutēt par Vidzemes reģiona ilgtspējīgu attīstību

Piektdien, 25.aprīlī Gulbenē notiks Vidzemes reģiona biznesa konference "Latvija šodien un rīt: reģionu ilgtspējīga attīstība". Konferencē Vidzemes reģiona uzņēmēji un valsts pārvaldes pārstāvji diskutēs par iespējām nodrošināt ilgtspējīgu reģiona attīstību.

 

Konferences mērķis ir informēt par valsts ekonomiskās attīstības perspektīvām, makroekonomiskās attīstības scenārijiem, valsts un Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu atbalsta iespējām uzņēmējiem reģionos, kā arī infrastruktūras attīstības perspektīvām. Tāpat tiks uzklausīti arī uzņēmēju priekšlikumi par turpmāko makroekonomiskās stabilizācijas pasākumu nepieciešamību, prioritāro nozaru un tautsaimniecības attīstības virzienu definēšanu, valsts atbalsta programmu pielāgošanu.

 

Ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards (TB/LNNK) konferencē runās par valsts makroekonomiskās attīstības perspektīvām, bet Ministru prezidenta biroja vadītājs Juris Radzēvičs (LPP/LC) informēs par tautsaimniecības stabilizācijas tendencēm. Savukārt Vidzemes plānošanas reģiona padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs stāstīs par Vidzemes reģiona attīstības modeli, bet Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols pievērsīsies valsts atbalsta instrumentiem sabalansētas reģionālās attīstības nodrošināšanai.

 

Notiks arī diskusija par tādiem uzņēmējiem svarīgiem jautājumiem kā finanšu un nodokļu politikas perspektīvām uzņēmējdarbībai īstermiņā un ilgtermiņā un infrastruktūras attīstības prioritātēm reģionos.

 

Konferenci "Latvija šodien un rīt: reģionu ilgtspējīga attīstība" organizē Vidzemes plānošanas reģiona padome sadarbībā ar Ekonomikas Ministriju un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru. Konference notiks Vecgulbenes muižas kompleksa konferenču zālē Gulbenē, Brīvības ielā 18, no plkst.11 līdz 17.

 

 

Aiva Logina

Konferences mediju koordinatore

Tālr. 6 42 07945,

m.t. 22833286

Aiva.logina@vtv.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv