Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 26.aprīlis  


Lielajā Talkā sakopa E.Veidenbauma muzeju un stādīja kokus

Pavasaris ir lielais tīrīšanas laiks. Šogad Eduarda Veidenbauma memoriālais muzejs „Kalāči” nopietni gatavojas apmeklētāju uzņemšanas sezonai. Sestdien, 24.aprīlī muzeja teritorija kļuva vēl sakoptāka, pateicoties čaklajiem talkotājiem.

Spītējot lietum un vējam, jautrā un neformālā gaisotnē bija sabraukuši talkotāji no pašvaldības aģentūras Cēsu Kultūras un Tūrisma centra, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja, Liepas pagasta pārvaldes, kā arī muzeja „Kalāči” darbinieki. Kopumā talkā piedalījās 17 cilvēki, kuri muzeja teritorijā krāmēja malku, pārlika dēļus un sniedza metodisku palīdzību krājuma darbā.

          Diena, kas tika pavadīta svaigā gaisā veicināja darba spēju pieplūdi organismā un ļāva sakārtot ne tikai muzeja teritoriju, bet arī domas. Pēc labi padarīta darbiņa nav nekā labāka par gardām pusdienām svaigā gaisā. Visus talciniekus gaidīja silts ēdiens– „Kalāčos” vārīts liels zupas katls, kas tika iztukšots gardu muti.

          Daudzi talcinieki izrādīja īpašu aktivitāti. Veicinot sadraudzību starp Cēsīm, Priekuļiem un Liepas pagastu, Eduarda Veidenbauma memoriālā muzeja „Kalāči” vadītāja Linda Ķīse, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja galvenais speciālists zinātniski pētnieciskajā darbā Tālis Vigo Pumpuriņš un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja muzejpedagoģe Evita Muceniece piedalījās Priekuļu jaunā parkā stādīšanā, kur iestādīja sarkano ozolu un parasto kļavu.

 

Paldies čaklajiem talkotājiem!

 
Attēlā Linda Ķīse un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja speciālists Tālis Pumpuriņš stāda koku Priekuļu jaunajā parkā.

Informāciju sagatavoja:

Linda Ķīse

Ed. Veidenbauma memoriālais muzejs „Kalāči”

Liepas pagasts, Priekuļu novads

t.: 64195309;

epasts: kalacu_muzejs@inbox.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv