Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 26.aprīlis  


Izsludināts konkurss āra kafejnīcu ierīkošanai Rožu laukumā

  
Cēsu novada pašvaldība izsludinājusi konkursu par pašvaldības īpašumā esošas zemes nomu āra kafejnīcu ierīkošanai Rožu laukumā. Pretendenti pieteikumus konkursam var iesniegt no 26.aprīļa līdz 9.maijam pulksten 17.00. Konkursa nolikumu var saņemt elektroniski, nosūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi daiga.bernovska@dome.cesis.lv vai Cēsu novada pašvaldībā Bērzaines ielā 5. 305 kabinetā, iepriekš sazinoties ar konkursa komisijas sekretāri Daigu Bernovsku pa tālruni 64123642.

  Āra kafejnīcu ierīkošanai paredzēts iznomāt divas vietas Rožu laukumā. Nomas tiesību termiņš noteikts – trīs gadi. Lai piedalītos konkursā, pretendentiem jāiesniedz āra kafejnīcas vizualizācijas projekta pieteikums, kā arī citi nepieciešamie dokumenti. Būtiska prasība pretendentiem ir stacionāras tualetes un virtuves bloka nodrošinājums Rožu laukuma teritorijai pieguļošo ielu ēkās.

  Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs atzīmēja, ka pagājušajā gadā pašvaldība saņēma pārmetumus no cēsniekiem un tūristiem, gan par Rožu laukuma āra kafejnīcu  vizuālo noformējumu, gan pakalpojumu kvalitāti. Tāpēc konkursa nolikumā izvirzītas stingras prasības, lai rastu tādus pretendentus, kas spēs nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti. Trīs gadus ilgais nomas termiņš paredzēts, lai āra kafejnīcu apsaimniekotāji justos droši par savu darbību Rožu laukumā un ieguldītu līdzekļus kafejnīcu noformējuma uzlabošanā un piedāvājuma pilnveidošanā.

 Konkursa pretendentu pieteikumi tiks atvērti 10.maijā pulksten 8.15 Cēsu novada pašvaldības ēkā Bērzaines ielā 5.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv